Znaleziono 0 artykułów
25.11.2022

„Antique granny”: Manikiur retro Blake Lively

25.11.2022
Fot. Getty Images

Inspirację do oryginalnej stylizacji paznokci można znaleźć wszędzie. Jak udowodniła ostatnio aktorka Blake Lively, nawet na ścianach w starym pokoju babci. Czas na odwiedziny!

Gdzie szukać inspiracji na nowy manikiur? Gwiazdy czerpią pomysły nie tylko z natury, lecz także sztuki, muzyki mody czy architektury. Najbardziej oryginalną odpowiedź na to pytanie ma jednak Blake Lively, która w przeciwieństwie do większości kobiet, sięgających o tej porze roku po odcienie bordo, głębokiej czerwieni czy fioletu, wybrała wzór rodem z babcinej tapety ściennej. 

Zdjęcie wykonanego manikiuru Blake zamieściła na swoim Instagramie. Zaokrąglona płytka paznokcia została pokryta musztardowym lakierem i przyozdobiona bordowo i brunatno-zielonymi kwiatami. Aktorka określiła całość jako „antyczną tapetę ścienną z pokoju babci”. Podziękowania za wykonanie należą się stylistce paznokci, Elle Gerstein. Choć wzór może rzeczywiście przypominać tapetę w stylu lat 70., bez wątpienia dobrze wygląda na dłoniach Lively. Tym samym babciny styl został oficjalnie doceniony w 2022 r. 

@blakelively

W swoim poście Lively oznaczyła House of Hackney – brytyjską markę wnętrzarską, modową i lifestyle’ową, która znana jest ze wzorzystych printów. Całkiem prawdopodobne, że manikiur Blake został zainspirowany jednym z produktów tej firmy. Na stronie House of Hackney można znaleźć wiele różnych rodzajów tapet. Według „Vogue’a” Lively najprawdopodobniej zainspirowała się modelem Aurora w kolorze Chartreuse, który jest hołdem dla oryginalnego stylu chinoiserie oraz przedstawia podobną paletę barw.

Wniosek? Następnym razem, gdy wybierzesz się z wizytą do swojej ulubionej kosmetyczki, szukając pomysłu na oryginalny manikiur, przypomnij sobie o tej nowej, nieszablonowej perspektywie. 

 

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.co.uk

Hannah Coates
Proszę czekać..
Zamknij