Znaleziono 0 artykułów
17.06.2023

Wielki powrót bermudów

17.06.2023
(Fot. Getty Images)

Choć klasyczne szorty nadal są w modzie, bermudy będą królować na modnych ulicach. Znienawidzone spodenki z dzieciństwa za sprawą influencerek w 2023 roku zyskują na popularności.

Pamiętasz bermudy, których tak bardzo nienawidziłaś w dzieciństwie? Prawda, że przysięgałaś, że nigdy już nie zrezygnujesz z ulubionych szortów? Czas się z wygodnymi spodenkami przeprosić, bo moda na bermudy powraca. Choć to hot pants – szorty tak krótkie, że prawie ich nie widać – królowały na wybiegach, modna ulica pokochała dłuższą wersję szortów.

Bella Hadid (Fot. Getty Images)

Wszystkie wersje bermudów (lniane, cargo, o różnych krojach) można było zobaczyć na wielu pokazach mody, takich jak Givenchy, Lanvin, Tom Ford czy Stella McCartney. Marki nawiązując do trendu na dyskretny luksus, lansują bermudy w kolekcjach na sezon wiosna-lato 2023.

Bermudy są naprawdę wszechstronne. Można je łączyć z klasycznymi T-shirtami, kurtkami, koszulami i różnymi rodzajami obuwia: sneakersami, butami na płaskim obcasie, sandałami na obcasie. Niewiele trzeba, by stworzyć look elegancki i luźny zarazem.

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.es.

Mayte Salido
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Wielki powrót bermudów
Proszę czekać..
Zamknij