Znaleziono 0 artykułów
25.07.2023

Jesienią kowbojki ustąpią miejsca biker boots

25.07.2023
Biker boots trendem na jesień 2023  (Fot. Acielle/Style du Monde)

Na letnich festiwalach zamiast kowbojek nosiło się biker boots. Po wielu sezonach dominacji butów w stylu country powracają botki motocyklowe dla prawdziwych gwiazd rocka. Jak stylizować najmodniejsze buty na jesień 2023 roku?

W 2022 roku na festiwalach muzycznych nosiło się kowbojki, ale tego lata ustąpiły one miejsca biker boots, czyli motocyklowym botkom. Na Glastonbury królowały stylizacje z biker boots zestawianymi z sukienkami boho, kamizelkami i koronkowymi spódnicami. Popularność tych butów będzie się utrzymywać aż do jesieni.

(Fot. Getty Images)

Zastanawiasz się, gdzie znaleźć botki motocyklowe? Strony z ubraniami z drugiej ręki i sklepy vintage pełne są pokrytych patyną modeli. Oczywiście biker boots trafiły też do aktualnych kolekcji popularnych marek.

(Fot. Acielle/Style du Monde)

O czym warto pamiętać przy zakupie butów motocyklowych? Sprawdź wysokość cholewki, żeby wiedzieć, dokąd będą sięgały. Zmierz kilka różnych rozmiarów, zanim wybierzesz swoją parę (nie wahaj się pytać sprzedawców na takich stronach, jak Vestiaire Collective i eBay, o więcej informacji).

(Fot. Getty Images)

Artykuł ukazał się oryginalnie na vogue.co.uk.

Alice Cary
Proszę czekać..
Zamknij