Znaleziono 0 artykułów
27.09.2023

Jesienią do jeansów nosimy czółenka z odkrytą piętą

27.09.2023
(Fot. Acielle / Style du Monde)

Influencerki jesienią 2023 roku do jeansów noszą czółenka z odkrytą piętą – na słupku albo na niskim obcasie. Buty bez pięty to wygodna alternatywa dla szpilek.

Jeśli tej jesieni zamierzasz nosić jeansy, wiemy już, z jakimi butami je zestawić. Połączenie jeansów z czółenkami bez pięty, z których najmodniejsze są oczywiście dwukolorowe pantofle Chanel, obserwujemy na modnych ulicach jesienią 2023.

(Fot. Getty Images)

Influencerki noszą czółenka bez pięty na kopenhaskim tygodniu mody

I rzeczywiście, w czasie kopenhaskiego tygodnia mody widzieliśmy bywalczynie pokazów w czółenkach bez pięty – czy to na niskim obcasie, czy na słupku. Dzięki odkrytej pięcie te buty wciąż przypominają nam o lecie, ale zabudowany przód już pozwala nam pewnie wejść w nowy sezon. Największy atut? Te buty dodają nam kilku centymetrów, pozostając wygodną alternatywą dla szpilek.

(Fot. Acielle / Style du Monde)

Jak czółenka z odkrytą piętą noszą it-girls?

Gwiazdy, influencerki i it-girls nie mają wątpliwości. Tak jak buty z odkrytą piętą uwielbiała Audrey Hepburn, tak teraz noszą je tak różnorodne osobowości, jak Meghan Markle i Lily-Rose Depp. A jak stylizują wymarzone czółenka na różne okazje? Wiedząc, że w tym modelu elegancja spotyka funkcjonalność, a do wyboru mają różne kolory i fasony, a także kształt noska i wysokość obcasa, eksperymentują z różnymi wcieleniami ponadczasowych czółenek. Proste pozostają stylizacje. Beżowe czółenka z odkrytą piętą, czarne albo srebrne, zestawiają z basikami, np. z koszulą pożyczoną z męskiej szafy lub swetrem oraz trenczem lub marynarką.

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.es.

Tatiana Ojea
Proszę czekać..
Zamknij