Znaleziono 0 artykułów
22.11.2022

Ekstrawaganckie bransoletki ulubionym dodatkiem gwiazd

22.11.2022
Rosie Huntington Whiteley, Olivia Wilde, Bella Hadid /(Fot. Getty Images)

Rosie Huntington-Whiteley, Bella Hadid i Olivia Wilde na najmodniejszy dodatek zimy 2022 roku typują ekstrawaganckie bransoletki. Biżuteria o rzeźbiarskich formach najlepiej sprawdzi się w prostych stylizacjach, choćby w zestawie z małą czarną.

Co łączy Rosie Huntington-Whiteley, Bellę Hadid i Olivię Wilde? Te stylowe kobiety uwielbiają ekstrawaganckie bransoletki. Huntington-Whiteley i Wilde noszą czarno-srebrne projekty Saint Laurent, a Hadid czasami wybiera kilka bransoletek naraz – jej ulubione to te od Jennifer Fisher albo Michaela Korsa.

Alaia, Laquan Smith, Alexander McQueen /(Fot. Imax Tree)

Projektanci udowadniają, że krzykliwy element nie musi być tylko dodatkiem. Rzeźbiarskie formy mogą w stroju dominować. Czarne looki z pokazu Alaïa na jesień-zimę 2022 zachwycają, ale to bransoletki przypominające gorset, ułożone jedna na drugiej, wynoszą ten styl na wyżyny. Projektant LaQuan Smith oraz dom mody Alexander McQueen też prezentują wyrazistą biżuterię.

Bally, Tory Burch, Khaite /(Fot. Imax Tree)

Moda na bransolety szybko nie przeminie. W pokazach na sezon wiosna-lato 2023 biżuterię widzieliśmy u Tory Burch, Khaite i Bally. Śmiało, zainspiruj się lookami z wybiegów. Bransoletki pasują do wszystkiego – idź na całość, mieszając rodzaje metali i geometryczne kształty.

Artykuł ukazał się oryginalnie na vogue.com.

Alexis Bennett
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Ekstrawaganckie bransoletki ulubionym dodatkiem gwiazd
Proszę czekać..
Zamknij