Znaleziono 0 artykułów
08.12.2022

Grudniowa pełnia czasem konfrontacji z emocjami

08.12.2022
Grudniowa pełnia 2022 w Bliźniętach / Fot. Dale Johnson / 500px, Getty Images

To intensywny czas w kosmosie, na Ziemi i w nas. Wszystko jest ze sobą powiązane – mówią Moonsisters o ostatniej w 2022 roku pełni w Bliźniętach. Ponieważ w tym samym czasie słońce znajduje się w znaku Strzelca, wyzwoli się energia. I Bliźnięta, i Strzelec znane są jako dynamiczne, radosne i lubiące zabawę znaki zodiaku. – Uwielbiają imprezy i dobrą zabawę, lubią uczyć się i odkrywać nowe rzeczy – twierdzą Moonsisters.

Jednocześnie energia niespokojnych Bliźniąt tworzy swego rodzaju „kosmiczne przeciwności losu”. – Wydaje się, że wszystko wiruje i porusza się. Trudno za tym nadążyć. Może dojść do kolizji rozumu i serca. Zdarzają się nieporozumienia. Jedna osoba chce rozmawiać o drobiazgach, druga prowadzić głębokie dyskusje. Wraz z nadchodzącymi świętami postarajcie się znaleźć płaszczyznę porozumienia. Dobrym pomysłem jest długi spacer, a nawet gra w karty. Zrelaksujcie się. Każdy reaguje inaczej na przypływ energii.

Po pięciu miesiącach w fazie retrogradacji 3 grudnia Neptun znów zaczyna na nas bezpośrednio oddziaływać, znajdując się w znaku Ryb. – Neptun i Ryby wzmacniają nawzajem swoje działanie. Możesz być bardziej wrażliwa. Powrócić mogą również nieprzepracowane emocje i tłumione uczucia, a także niedokończone sprawy z czerwca. Rozważ je ponownie. Z powodu wpływu Bliźniąt, które wolą tłumić uczucia, może to być trudne – mówią Moonsisters.

Przygotuj się na kłopoty. Moonsisters dodają: – Dylematy, które odsuwałaś na bok, bo myślałaś, że musisz być silna, powrócą na powierzchnię. Mogą cię przytłoczyć.

Jak radzić sobie z energią ostatniej pełni 2022 roku? To zależy od ciebie. Moonsisters podsumowują to tak: – Czy wejdziesz w imprezowy tryb Bliźniąt? Czy odważysz się zajrzeć głębiej ze Strzelcem lub Rybami? Cokolwiek zrobisz, zrób to z miłością. Dla siebie i innych.

Artykuł ukazał się oryginalnie na vogue.de.

Katharina Fuchs
Proszę czekać..
Zamknij