Znaleziono 0 artykułów
13.01.2023

Legginsy z rozszerzanymi nogawkami: Ulubiony trend it-girls na 2023 rok

13.01.2023
Bella Hadid /(Fot. Getty Images)

Nowy rok to nowe trendy, legginsy jednak pozostaną na modowej scenie przez kolejne 12 miesięcy. Najbardziej pożądany model w 2023 roku – z rozszerzanymi nogawkami – lansują Bella Hadid, Hailey Bieber, Kaia Gerber.

It-girl, takie jak Kendall Jenner, Hailey Bieber, Kaia Gerber, Bella Hadid czy Emma Chamberlain – wszystkie noszą legginsy z niskim stanem i z nogawkami przypominającymi u dołu dzwony. Nic dziwnego. Ten fason optycznie wydłuża nogi i wyszczupla sylwetkę oraz gwarantuje wygodę. Przedstawiamy, jak stylizują go gwiazdy.

Hailey Bieber

Hailey Bieber /(Fot. Getty Images)

Na ulicach Los Angeles w październiku 2022 r. Hailey Bieber połączyła beżowe legginsy z krótkim topem z tej samej serii. Stylizację uzupełniła skórzaną kurtką vintage i futrzanymi klapkami.

Kaia Gerber

Jak pokazała na Instagramie, Kaia Gerber rozszerzane legginsy do jogi nosi ze sportowym stanikiem.

Bella Hadid

Bella Hadid /(Fot. Getty Images)

Stylizacja Belli Hadid, którą wybrała w czerwcu 2022 r. na spacer po Nowym Jorku, to świetne źródło inspiracji: legginsy dzwony, oryginalne buty, torba na ramię – i jesteś gotowa!

Emma Chamberlain

Amerykańska influencerka stawia na czarny zestaw podkreślający sylwetkę, którego kolorystykę przełamała kurtką w bordowym odcieniu.

Kendall Jenner

Kendall Jenner /(Fot. Getty Images)

Kendall Jenner we wrześniu 2022 r. w Nowym Jorku postawiła na legginsy w wersji na wieczór: spodnie do jogi połączyła z białym crop topem, długim płaszczem i odważnymi butami.

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.fr.

Héloïse Salessy
Proszę czekać..
Zamknij