Znaleziono 0 artykułów
10.06.2024

Jak oglądać relację z wydarzenia „Vogue World 2024: Paris” prowadzoną przez Carę Delevingne

10.06.2024
(Fot. Getty Images)

Supermodelka Cara Delevingne poprowadzi relację z wydarzenia „Vogue World 2024: Paris”. Jak oglądać streaming na żywo?

Niecały miesiąc dzieli nas od wydarzenia „Vogue World: Paris 2024”, które ma odbyć się na legendarnym paryskim Place Vendôme w niedzielę 23 czerwca. Cara Delevingne będzie pełnić rolę gospodyni streamingu na żywo emitowanego na wyłączność przez „Vogue’a”.

Oczywiście Cara Delevingne to nie jedyna sławna przyjaciółka „Vogue’a”, która pomaga w realizacji „Vogue World: Paris”. Do zespołu należą m.in. Carine Roitfeld, Ib Kamara, Juan Costa Paz, kurator Palais Galliera Alexandre Samson odpowiadający za stronę modową wydarzenia oraz Dama Pat McGrath odpowiedzialna za makijaż. Choreografię przygotowała Parris Goebel, która stoi za występem Rihanny na Super Bowl.

Oto wszystko, co trzeba wiedzieć o streamingu na żywo z wydarzenia „Vogue World: Paris”.

Jak można obejrzeć na żywo streaming z „Vogue World: Paris”?

Streaming na żywo z wydarzenia „Vogue World: Paris”, wyprodukowany przez Den of Thieves i wyreżyserowany przez Sama Wrencha (głównego twórcę „Taylor Swift: The Eras Tour”), będzie dostępny dla widzów z całego świata na stronie www.vogue.world, a także na YouTube, w aplikacji Vogue Runway (można ściągnąć ją tutaj) i na koncie „Vogue’a” na platformie X.

O której godzinie rozpocznie się streaming?

Streaming rozpocznie się w niedzielę, 23 czerwca o godzinie 21:00.

Kto będzie gospodynią streamingu?

Gospodynią wydarzenia będzie aktorka i modelka Cara Delevingne, która opowie o celebracji francuskiej mody, sportu i samego Paryża.

Co będzie się działo podczas „Vogue World: Paris”?

Tegoroczna edycja „Vogue World” została stworzona we współpracy z młodzieżowymi akademiami sportowymi z całej Francji, łącząc w sobie różne sporty, m.in. kolarstwo, gimnastykę artystyczną, tenisa, szermierkę i breakdance. Inspirację czerpano z różnych dekad w modzie francuskiej od lat 20. XX wieku.

W pokazach mody stanowiących część wydarzenia na pierwszy plan wysuną się francuscy projektanci, zarówno ci współcześni, jak i ci z przeszłości, a także domy mody, które tradycyjnie prezentują swoje kolekcje w Paryżu. Z kolei w jego obsadzie znajdzie się ponad 500 sportowców, niespodziewanych gości, oraz takie modelki, jak Loli Bahia, Kendall Jenner, Paloma Elsesser, Ashley Graham, Jill Kortleve, Amelia Gray i Abby Champion.

Kto wystąpi podczas wydarzenia „Vogue World: Paris”?

By się tego dowiedzieć, musisz po prostu włączyć streaming 23 czerwca.

Będę w Paryżu pod koniec czerwca. Czy nadal mogę kupić bilety na „Vogue World”?

Tak! Ograniczona liczba biletów na „Vogue World: Paris” jest dostępna tutaj.

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.com.

Vogue
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Jak oglądać relację z wydarzenia „Vogue World 2024: Paris” prowadzoną przez Carę Delevingne
Proszę czekać..
Zamknij