Znaleziono 0 artykułów
21.07.2022

Kim Kardashian – prawdziwa królowa fashion weeku

21.07.2022
W pokazie Balenciagi haute couture /(Fot. materiały prasowe)

Podczas jednego z największych wydarzeń w branży trzeba odważnie eksperymentować z ubiorem. Gwiazda dobrze zrozumiała swoje zadanie i nie zawiodła ani razu. Przypominamy najważniejsze momenty Kim Kardashian z paryskiego tygodnia mody haute couture na jesień 2022.

Zaledwie kilka godzin po niespodziewanym występie na jesiennym pokazie Balenciagi w roli modelki (razem z Duą Lipą i Nicole Kidman) Kim Kardashian pojawiła się na kolacji zorganizowanej przez markę, w podobnie olśniewającej kreacji, co ta z wybiegu. Gwiazda miała na sobie długą, czarną, cekinową suknię Balenciagi, do której założyła futurystyczną maskę zasłaniającą twarz, dzięki czemu przypominała postać z filmu „Obcy”. Choć kreacja jest zdecydowanie zbyt dziwna, by nosić ją na co dzień, należy pamiętać, że to tydzień mody. Podczas jednego z największych wydarzeń w branży trzeba odważnie eksperymentować z ubiorem. Gwiazda dobrze zrozumiała swoje zadanie i nie zawiodła ani razu.

Na ulicach Paryża, na których pojawiała się w drodze na pokazy Balenciagi i Jeana Paula Gaultiera (w towarzystwie swojej córki North West), prezentowała swój charakterystyczny styl w zupełnie nowej, ulepszonej odsłonie. Opuszczając hotel, pokazała się w topie moro oraz zielonych, neonowych pantaboots – jednym z jej ulubionych akcesoriów. W przeciągu tygodnia zaprezentowała ich różne wersje: czarne, zrobione z lateksu, które założyła do kostiumu Speed Hunters, oraz welurowe jako integralną część total looku odsłaniającego ramiona, do którego dobrała pasujące przeciwsłoneczne okulary.

Gdy pojawiła się na pokazie Jeana Paula Gaultiera, na który sylwetki zaprojektował jej przyjaciel Olivier Rousteing, miała na sobie look prosto z wybiegu. Ubrana była w długą sukienkę podkreślającą figurę z beżowymi miseczkami – nowoczesną interpretację ikonicznego outfitu Madonny z lat 90. Kardashianka w swojej stylizacji uwzględniła nawet charakterystyczne akcesorium z wybiegu: kolczyk w nosie na srebrnym łańcuszku.

Niezależenie od tego, co mówi się o Kim Kardashian, nie ma wątpliwości, że była to najbardziej obserwowana i komentowana osoba podczas całego tygodnia mody w Paryżu. Naszym zdaniem  wszystkie strony na tym skorzystały.

Poniżej przypominamy najważniejsze momenty z tegorocznego tygodnia mody haute couture z Kim Kardashian w roli głównej.

 

Artykuł oryginalnie ukazał się na Vogue.com

 

W Balenciadze.

W Balenciadze.

W Balenciadze.

W sukience Jean Paul Gaultier.

W Balenciadze.

Christian Allaire
Proszę czekać..
Zamknij