Znaleziono 0 artykułów
12.10.2022

Konferencja „Vogue Business” i Google

12.10.2022
Fot. Materiały prasowe

Jak dostosować się do nowych realiów? Jak pozyskiwać klientów? Jak kreować trendy? Podczas konferencji „Vogue Business” i Google 10 listopada odpowiemy na pytania o nowy luksus.  

Osiągnęliśmy punkt zwrotny dla luksusu. Dostosowując się do zmian, które przyniosły ostatnie dwa lata, dyrektorzy firm snują plany na przyszłość. Kim jest nowy klient luksusowy? Gdzie i jak chce robić zakupy? Co ceni? Gdy zmienia się definicja luksusu, firmy dążą do rozwoju przy jednoczesnym utrzymaniu pozycji swoich marek. Nowe technologie, taktyki zrównoważonego rozwoju i modele sprzedaży detalicznej nowej generacji torują drogę do nowej ery luksusu.

Podczas szczytu „Vogue Business” i Google eksperci odpowiedzą na najważniejsze pytania dla branży, która próbuje iść naprzód po kilku burzliwych latach pandemii, jednocześnie mierząc się z nowymi wyzwaniami i możliwościami. Zaoferujemy rozwiązania i inspiracje w najważniejszych tematach, serię paneli i kluczowych dyskusji, w tym ze znanymi dyrektorami, twórcami zmian i założycielami.

Poruszymy tematy, takie jak: 

  • Zabezpieczenie handlu detalicznego na przyszłość
  • Lokalizacja
  • Budowanie społeczności
  • Metawers i Web3
  • Moda adaptacyjna 
  • Łańcuch dostaw

Pełną agendę można znaleźć tutaj na stronie wydarzenia

Członkowie „Vogue Business” mogą zarejestrować się bezpłatnie.

Materiał oryginalnie ukazał się na Vogue Business

 
Vogue Business Team
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Konferencja „Vogue Business” i Google
Proszę czekać..
Zamknij