Znaleziono 0 artykułów
29.08.2022

Crop top: Fason, który służy Jennifer Lopez od lat 90.

29.08.2022
Fot. East News

Po miesiącu miodowym w Paryżu z mężem Benem Affleckiem i szybkiej wycieczce na Capri Jennifer Lopez wróciła do Los Angeles, a także do ulubionych zestawów na co dzień. Zwiewne sukienki, które JLo nosiła podczas romantycznych zagranicznych wypadów, ustąpiły miejsca luźnym spodniom i crop topom.

7 sierpnia Jennifer Lopez została sfotografowana w białych spodniach cargo z kontrastowymi szwami, białym krótkim topie z długim rękawem oraz okularach awiatorach. Wszystkie te elementy dowodzą, że styl, który dopracowała do perfekcji w latach 2000., wciąż świetne służy jej w 2022 roku. Air Jordany 1s i torba Diora doskonale dopełniły look.

Na rozdaniu nagród MTV w 1998 r. /(Fot. Getty Images)

Zarówno na scenie, jak i poza nią JLo lubi odsłaniające ciało stylizacje od lat 90. i – co zrozumiałe – wcale nie ma zamiaru tego zmieniać. Obecnie wokalistka nosi luźne crop topy, a do tego często dodaje bluzy, które nadają jej sportowy sznyt. Fanką krótkich koszulek jest także Katie Holmes. 43-letnia gwiazda „Jeziora marzeń” i streetstyle’owa inspiracja mieszkanek Nowego Jorku zakłada bluzki, które odsłaniają fragment talii, łącząc je z nonszalanckimi obszernymi spodniami i prostym kardiganem.

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.com.

Alice Cary
Proszę czekać..
Zamknij