Znaleziono 0 artykułów
03.04.2024

Hailey Bieber w najmodniejszym kostiumie kąpielowym lata 2024

03.04.2024
Fot. Getty Images

Lato tuż za rogiem. I wygląda na to, że powoli kształtuje się też najważniejszy trend, który będzie rządził wtedy w strojach kąpielowych. Przypieczętowuje go najnowszy wybór Hailey Bieber.

Na swoim Instagramie Hailey Bieber podzieliła się kilkoma migawkami ze swojego słonecznego urlopu, rozstrzygając modowy wybór, przed którym będziemy stać w nadchodzących miesiącach. Jeżeli chodzi o strój kąpielowy, wydaje się, że następuje powrót do korzeni – w tym przypadku jest to bikini w minimalistycznym stylu i nasyconym odcieniu, który podkreśla jego nadmorski urok.

 

Jakie stroje kąpielowe będą według Hailey Bieber modne latem 2024 roku?

Choć Hailey Bieber pozowała w słońcu w ramach promocji jednego z najnowszych produktów z oferty swojej marki kosmetycznej Rhode, to jej ekstrawagancko proste, idealnie skrojone bikini i tak bardzo się wyróżniało. Modelka zestawiła je z kowbojskim kapeluszem – innym modnym elementem, który widzieliśmy na wybiegach – oraz sportowymi okularami przeciwsłonecznymi, dopasowanymi odcieniem do stroju kąpielowego.

Hailey Bieber potwierdza, że w te wakacje modne będzie mikrobikini. I robi to w idealnym momencie, dzięki czemu zdążymy jeszcze zainwestować w odpowiedni strój kąpielowy na ten sezon. Udało nam się znaleźć podobne w ofercie kilku marek.

Kostium kąpielowy COS (Fot. materiały prasowe)
Kostium kąpielowy Hunza G (Fot. materiały prasowe)
Bikini Haight (Fot. materiały prasowe)

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.fr.

 
Héloïse Salessy
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Hailey Bieber w najmodniejszym kostiumie kąpielowym lata 2024
Proszę czekać..
Zamknij