Znaleziono 0 artykułów
31.08.2023

Niebieski Księżyc a sfera uczuć dla każdego znaku zodiaku

31.08.2023
Pełnia niebieskiego księżyca / Spotlight. Launchmetrics / Agencja FREE

Ryby zostaną uwolnione od lęków i bólu, które powstrzymywały je przed znalezieniem prawdziwej miłości, Barany połączą się ze swoimi partnerami na poziomie duchowym, a Bliźnięta spędzą ten czas solo, wznosząc toast za swoje nadzieje i marzenia. Sprawdź, co przyniesie ci Niebieski Superksiężyc w sferze emocji i uczuć.

Pełnia Księżyca zdarza się co miesiąc, ale od czasu do czasu wszechświat obdarza nas dwiema pełniami w jednym miesiącu. To wydarzenie nazywamy Niebieskim Księżycem. Nie bez powodu mówi się „once in a blue moon”, czyli rzadko, bo jest to zjawisko kosmiczne, które nie zdarza się zbyt często. W tym roku można było go zaobserwować 31 sierpnia o godzinie 2.35 brytyjskiego czasu letniego. Ostatni Błękitny Księżyc pojawił się w sierpniu 2021 roku, a następny będzie miał miejsce w sierpniu 2024 roku.

Wyjątkowość tego zjawiska w tym roku polega jednak na tym, że jest to również Superksiężyc, co oznacza, że znajduje się w perygeum – punkcie orbity znajdującym się najbliżej Ziemi. Im bliżej, tym jaśniejszy i większy pojawia się na niebie. To nie tylko wizualna uczta, ale też silne oddziaływanie na nasze emocje.

Niebieski Superksiężyc rozpali nasze najgłębsze uczucia. Będziemy bardziej skłonni do nawiązywania kontaktów z innymi, ujawniania naszych najskrytszych uczuć i prowadzenia głębokich i znaczących rozmów z naszymi przyjaciółmi, partnerami i rodziną. Wraz z retrogradacją Saturna w Rybach nasze pragnienie zaangażowania się będzie silne, a księżycowy spacer Merkurego w Pannie zachęci nas do uzdrowienia przeszłości i obrania bardziej bezpośredniej ścieżki w naszych związkach. Dlatego to tak magiczny czas dla miłości.

Oto, czego każdy znak zodiaku może się spodziewać w miłości w tym wyjątkowym czasie.

Baran

Masz tendencję do szybkiego działania, jeśli chodzi o sprawy sercowe, dlatego ważne jest, abyś zwolniła i spędziła czas, łącząc się ze swoją drugą połówką na poziomie duchowym. Wybierzcie się na zajęcia jogi, warsztaty mindfulnessu lub obejrzyjcie razem zachód słońca, trzymając się za ręce. Para, która medytuje razem, pozostaje razem, ponieważ rozumie się w boski i święty sposób.

Byk

Ostatnio zastanawiałaś się, czy wieloletni platoniczny przyjaciel może stać się twoim romantycznym towarzyszem. Głębokie emocjonalne przywiązanie już między wami jest. Teraz, gdy czujesz przyciąganie i połączenie w swoim sercu, nadszedł czas, aby wyrazić swoje pragnienia. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że uczucia zostaną odwzajemnione, dlatego powinnaś zabrać głos i dać znać, że jesteś gotowa w waszej relacji na więcej.

Bliźnięta

Ponieważ twoja kariera rozwija się w zawrotnym tempie, trudno o odpowiednią randkę. Naprawdę potrzebujesz czasu sam na sam ze sobą, dlatego nadszedł czas na zaplanowanie idealnego wieczoru – noc spędzona razem na wpatrywaniu się w księżyc wzmocni twojego romantycznego ducha. Przynieś szampana i wznieś toast za swoje nadzieje i marzenia.

Rak

Błękitny Księżyc wstrząśnie twoimi przekonaniami i przełamie pewne granice, które postawiłaś tym, których kochasz. Oznacza to, że kokon, którego używasz do ochrony przed złamanym sercem, rozpada się. Jesteś teraz bardziej skłonna do podejmowania ryzyka, jeśli chodzi o romans. Wyjście ze swojej strefy komfortu może zająć chwilę, musisz się do tego przyzwyczaić, ale otworzy to nowe możliwości, więc warto się odważyć.

Lew

Pasja Lwa jest zawsze żywa, ale została ugaszona przez niekończącą się serię (siedmiu) retrogradacji planetarnych tego lata. Ważne jest, aby stanąć na wysokości zadania i zacząć bawić się aplikacjami randkowymi, które pomogą ci odzyskać rytm. Rozpocznij flirt online z kimś, kto ma takie same zainteresowania, a następnie nawiąż bezpośredni kontakt.

Panna

Niejasność i zamieszanie powodują, że czujesz się apatyczna, jakbyś utknęła w beznadziejnym romansie. Na szczęście obecne księżycowe wibracje pomogą ci zdecydować, jak chcesz postępować ze swoją drugą połówką. Twoja nadzieja pomoże ci zrobić kolejny krok i wejść w związek lub popracować nad przywróceniem statusu obecnego partnerstwa. Postępuj ze szczególną ostrożnością, troską, współczuciem i cierpliwością.

Waga

Trzymaj swoje serce na wodzy, a emocje w równowadze, definiując związek, którego chcesz i potrzebujesz. Nie deklaruj swojej miłości i nie poświęcaj się komuś, z kim byłaś na niepewnym gruncie, dopóki nie dowiesz się, na czym stoisz. Słabości w związkach partnerskich można przezwyciężyć, jeśli jesteś gotów włożyć wysiłek w ich rozwiązanie. Jeśli zdecydujesz się unikać problemów, z czasem będą one tylko narastać.

Skorpion

Twoja wyobraźnia tonie w różnego rodzaju fantazjach. To twoja szansa na zmysłowe spotkanie z partnerem, odkrywanie swoich wewnętrznych pragnień i wykazanie się poczuciem humoru. W rezultacie poczujesz się widziana, słyszana i rozumiana przez partnera, co pogłębi waszą relację. Nic już nie będzie takie samo, a to znak, że twój związek ewoluuje na lepsze.

Strzelec

Po raz pierwszy od dłuższego czasu jesteś w świetnym miejscu z romantycznego punktu widzenia. Nie oznacza to jednak, że nie czujesz się, jakbyś była na krawędzi, i nie czekasz, aż bańka miłości, w której się znajdujesz, pęknie. Nie możesz żyć w poczuciu niepokoju. Musisz być obecna i zdawać sobie sprawę, że nic nie może naruszyć więzi, która was łączy – z wyjątkiem ciebie. Staraj się nie sabotować związku. Zasługujesz na odrobinę troski w swoim życiu.

Koziorożec

Poddaj się swoim wewnętrznym uczuciom i pozwól swojej intuicji poprowadzić cię w kierunku osiągnięcia swoich nadziei i marzeń. Gdy dana sytuacja lub romantyczny związek wyda ci się nieodpowiedni, instynktownie poczujesz, że nadszedł czas, aby iść dalej albo obrać kurs na budowanie silnego związku, jeśli nie dostrzegasz żadnych sygnałów ostrzegawczych. Nie kwestionuj swojej zdolności do oceniania ludzi i ich intencji. Zawsze powinieneś kierować się instynktem.

Wodnik

Pojawiło się wiele frustracji w twoich intymnych związkach w wyniku ostatnich fundamentalnych zmian w twojej duszy. Ponieważ ewoluujesz jako osoba, twojemu towarzyszowi trudno jest za tobą nadążyć. Nie powinnaś gasić swojego wewnętrznego blasku dla nikogo. Jeśli ktoś nie jest w stanie kochać cię podczas wzlotów i upadków, to nie zasługuje na ciebie.

Ryby

Uzdrawiająca energia Błękitnego Księżyca pomaga leczyć rany, które bolą od lat. Ból serca, którego się trzymasz, nie pozwala ci iść naprzód z tymi, na których ci zależy. To światło zmusi cię do uwolnienia stłumionych emocji, co stworzy nowy sposób myślenia o miłości. Będziesz w stanie uwolnić się od lęków i bólu, które powstrzymywały cię przed znalezieniem prawdziwej miłości.

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.co.uk.

Lisa Stardust
Proszę czekać..
Zamknij