Znaleziono 0 artykułów
07.04.2023

Elle i Dakota Fanning w seksownych stylizacjach na wiosnę

07.04.2023
Dakota i Elle Fanning /(Fot. Getty Images)

Dakota Fanning na imprezę The Hollywood Reporter and Jimmy Choo Power Stylists Dinner wybrała czerwoną sukienkę Loewe, a jej młodsza siostra Elle garnitur Stelli McCartney. Za oba looki odpowiedzialna jest stylistka Samantha McMillen.

Choć siostry Dakota i Elle Fanning różnią się podejściem do mody, zatrudniają tę samą stylistkę, Samanthę McMillen. Razem świętowały jej sukces podczas The Hollywood Reporter and Jimmy Choo Power Stylists Dinner, gdzie McMillen została uznana za jedną z 25. najpotężniejszych stylistek roku (pracuje też z Aną de Armas). Siostry potraktowały imprezę jako okazję do eksperymentów.

Dakota Fanning /(Fot. Getty Images)

Dakota miała na sobie czerwoną sukienkę mini z kolekcji Loewe na wiosnę–lato 2023, której motyw przewodni, kwiat anturium, został owinięty wokół jej ciała. Łodyga kwiatu była przeciągnięta przez ramię, a korona pełniła rolę stanika. Unikalny kwiatowy detal Jonathana Andersona w ostatnich miesiącach pokochały inne it-girls, Zendaya, Emily Ratajkowski i Adwoa Aboah.

Elle Fanning /(Fot. Getty Images)

Elle inaczej zinterpretowała seksapil, zakładając parę luźnych spodni w prążki do dopasowanej kamizelki noszonej bez topu pod spodem. Spodnie miały stosunkowo niski stan, co dodawało stylizacji z kolekcji Stelli McCartney na jesień–zimę 2023, zaprezentowanej kilka tygodni temu w Paryżu, klimatu lat 90. XX wieku.

McMillen współpracuje z siostrami od ponad dekady. Po raz pierwszy ubrała Dakotę w kreację Louis Vuitton na Met Galę w 2012, a następnie, sześć miesięcy później, pracowała nad stylizacjami Elle podczas jednej z jej tras promocyjnych. – Choć są siostrami, wiele je różni. Patrzę na nie jak na odrębne byty – powiedziała McMillen w 2016 roku. – Obie dbają o detale, kochają modę i nie boją się eksperymentów. Pracując z nimi, dobrze się bawię – podsumowała stylistka.

Emma Spedding
Proszę czekać..
Zamknij