Znaleziono 0 artykułów
24.03.2024

Spódnicę jeansową maxi wiosną 2024 roku nosimy do pasującej kurtki

24.03.2024
(Fot. Getty Images)

Spódnice denimowe nie wychodzą z mody. Wiosną 2024 roku stworzą idealne połączenie z pasującą kurtką. Oto nasze sprawdzone patenty na stylizacje z jeansem w roli głównej.

Spódnice maxi do pracy, na festiwal i na randkę – wiosną 2024 roku nie rozstajemy się z ulubionym fasonem, ale nosimy go do denimowej katany. Canadian tuxedo to trend, który już lansują gwiazdy, a wkrótce ten look podbije nasze szafy.

(Fot. Getty Images)

Jeansowa spódniczka powinna mieć rozcięcie z przodu, a najlepiej pasuje do denimowej katany

Również w modzie nierzadko słyszy się określenie „idealne połączenie”, gdy poszczególne elementy odzieży doskonale do siebie pasują. Przykładem może być kurtka motocyklowa i T-shirt, spodnie i kardigan – wszystko dzięki Miu Miu – lub idealne połączenie jeansowej spódnicy maxi z denimową kurtką.

(Fot. materiały prasowe/Riani)

Jeansowy look to sprawdzony pomysł na wiosenną stylizację

Spódnice jeansowe mogą mieć wiele fasonów, ale długa spódnica jeansowa to must-have na wiosnę 2024. Taką długość spódnicy jeansowej pamiętamy z lat 90., więc spodoba się wszystkim miłośniczkom minimalizmu tamtej epoki. Spódnice jeansowe maxi można łączyć na wiele sposobów. Zestawiona z botkami i romantycznym topem sprawdzi się zarówno na festiwalu w plenerze, jak i w biurze w połączeniu z białą koszulą oversize i marynarką. Wiosną 2024 r. szczególnie pożądane jest jednak wspomniane wcześniej „idealne połączenie” – nie może więc w naszej szafie zabraknąć jeansowej kurtki. Cóż, moda jeansowa trzyma się mocno.

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.de.

Valerie Specht
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Spódnicę jeansową maxi wiosną 2024 roku nosimy do pasującej kurtki
Proszę czekać..
Zamknij