Znaleziono 0 artykułów
19.02.2021

Zimowy szyk Katie Holmes

19.02.2021

Redaktor amerykańskiego „Vogue’a", Christian Allaire, ogłosił aktorkę najlepiej ubraną gwiazdą street style’u ostatniego roku. Garderoba Katie Holmes w 2020 składała się z rzeczy jednocześnie dostępnych i pożądanych.

Aktorka sprawiła, że denim w wydaniu vintage, klasyczne marynarki i klapki na słupku stały się marzeniem każdej z nas. To w tej stylizacji Katie przechadzała się po Manhattanie w maseczce ochronnej, koczku na głowie i z kubkiem kawy w dłoni. Teraz, kiedy nawiedzają nas prawdziwie zimowe temperatury i burze śnieżne, styl Holmes ewoluował. Bądźmy szczerzy, w codziennych wyborach Katie nie ma nic zaskakującego, ale jej niewymuszona elegancja przykuwa wzrok. Styl aktorki można łatwo zamknąć w pięciu najważniejszych elementach, nawet dzisiaj, kiedy głównym atutem stylizacji stały się okrycia.

Wśród najważniejszych rzeczy w szafie Katie znalazły się ponadczasowe płaszcze, od skórzanych trenczy po grube, wełniane płaszcze szlafrokowe. Para dobrze skrojonych dżinsów to kolejna rzecz, z którą aktorka się nie rozstaje. W kwestii akcesoriów ulubieńcami aktorki są buty na kaczuszce i wełniane fedory. Nie możemy zapomnieć także o jej ukochanych kardiganach. Minął już ponad rok, odkąd zobaczyliśmy aktorkę w bliźniaku nowojorskiej marki Khaite. Fanki mody na całym świecie nadal polują na ten wiecznie wyprzedany zestaw.

Klasyczny płaszcz

Fot. Getty Images

Wygodne dżinsy

Fot. Getty Images

Ciepły kardigan

Fot. Getty Images

Botki

Fot. Getty Images

Kapelusz

Fot. Getty Images

Artykuł po raz pierwszy ukazał się na Vogue.com.

Alexis Bennett
Proszę czekać..
Zamknij