Znaleziono 0 artykułów
02.11.2021

Victoria Beckham przywraca modę na color blocking

02.11.2021
Fot. Getty Images

Nie uwierzycie w to, co zobaczycie: Victoria Beckham przywraca do łask modę na ekstremalny color blocking. Projektantka mody i była członkini Spice Girls została ostatnio przyłapana w Nowym Jorku w jaskrawej, kolorowej stylizacji. Posh Spice zestawiła ze sobą różne neonowe odcienie w sposób, jaki ostatnio widzieliśmy w 2013 roku.

Na początku pierwszej dekady XXI wieku color blocking był jednym z głównych motywów przewijających się na wybiegach. Takie domy mody, jak Raf Simons, Prada czy Gucci nie bały się łączyć w sylwetkach jaskrawej żółci z fioletem. Sama Beckham eksperymentowała z łączeniem kolorów w kolekcjach na jesień i wiosnę 2012. Kolorowe stylizacje szybko zyskały popularność i równie szybko wyszły z mody. Powoli jednak wracają do łask, czego dowodzą ostatnie kolekcje Louis Vuitton, Valentino czy Bottegi Venety.

Beckham niewątpliwie należy do grona fanek tego trendu. Kilka dni temu pojawiła się na ulicach Nowego Jorku w czerwonej bluzce i żółtych spodniach, które zaprojektowała dla swojej marki. Całość dopełniła neonowo zieloną torebką Cassette od Bottegi Venety. Połączenie trzech wyrazistych kolorów sprawiło, że Victoria wyglądała, jakby przeniosła się w czasie do 2011 roku. Współczesnego sznytu nadały stylizacji odpowiednie proporcje i fason ubrań.

Fot. Getty Images

Czy jesteście gotowi na powrót neonów? Na początek warto zacząć od przemycenia w codziennych stylizacjach jednej lub dwóch wyrazistych barw.

Artykuł oryginalnie ukazał się na Vogue.com.

Christian Allaire
Proszę czekać..
Zamknij