Znaleziono 0 artykułów
07.05.2024

Zakochani Sabrina Carpenter i Barry Keoghan debiutują na czerwonym dywanie MET Gali 2024

07.05.2024
(Fot. Getty Images)

Aktor Barry Keoghan i piosenkarka muzyki pop Sabrina Carpenter zachwycili stylizacjami podczas MET Gali 2024. To pierwsze oficjalne wyjście artystów jako para.

W poniedziałkowy wieczór na kremowo-zielonym dywanie MET Gali 2024, gwiazdor filmu „Saltburn” potwierdził związek z wokalistką pop Sabriną Carpenter. Para, która pojawiła się na wydarzeniu, zaprezentowała się w garniturze Burberry oraz inspirowaną kwiatami suknią Oscara de la Renty.

Suknia Sabriny Carpenter i garnitur Barry’ego Keoghana na MET Gali 2024

(Fot. Getty Images)

Kreacja Sabriny Carpenter zachwyciła dopasowaną, aksamitną górą oraz bufiastą, satynową spódnicą, która przywodziła na myśl orchideę. Natomiast garnitur Barry’ego Keoghana składał się z oliwkowej, aksamitnej, dopasowanej marynarki, kamizelki w prążki, jedwabnej koszuli z wiązaniem przy szyi oraz perfekcyjnie skrojonych spodni. Aktor uzupełnił look czarnym cylinder i butami typu oxford. Jego stylizacja łączyła elementy Savile Row z erą wiktoriańskiego rozkwitu, inspirowaną postacią hrabiego Axela z książki J.G.Ballarda „Ogród czasu”.

(Fot. Getty Images)

Historia miłości Sabriny Carpenter i Barry’ego Keoghana

Według doniesień prasy, para poznała się we wrześniu 2023 roku na pokazie wiosennej kolekcji Givenchy w Paryżu. Keoghan (31 lat) i Carpenter (24 lata), zostali sfotografowani razem przez paparazzi w grudniu tego samego roku w Brentwood, Los Angeles, podczas kolacji. Piosenkarkę łączono wcześniej z innym artystą, Shawnem Mendesem, natomiast aktor rozstał się niedawno z Alyson Kierans, wieloletnią partnerką i matką swojego syna. Fotografowie dostrzegli ich ponownie w styczniu 2024 roku tym razem w Luna Luna. Para teoretycznie wystąpiła po raz pierwszy razem na after party Grammy organizowanym przez magazyn „W”, jednak pojawili się wtedy osobno na czerwonym dywanie.

W ciągu kolejnych tygodniu Keoghan zachowywał się niczym Travis Kelce, wspierając Carpenter i zabiegając o jej względy. Aktor był widziany w Singapurze, gdzie czekał na wokalistkę po jej koncercie (Carpenter gra jako support podczas trasy „Eras Tour” Taylor Swift). Następnie Barry był widziany na oscarowej kolacji na początku marca z bransoletką przyjaźni, na której widniało imię Sabriny.

Miesiąc później Brytyjczyk pojawił się na Coachelli, gdzie filmował występ swojej partnerki. Jego uwaga została doceniona, Carpenter zmieniła zakończenie swojej piosenki „Nonsense”, nawiązując do swojego związku z aktorem.

Jedna z najbardziej stylowych par MET Gali 2024 wyglądała na zakochaną.

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.com.

Christian Alaire i Marley Marius
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Zakochani Sabrina Carpenter i Barry Keoghan debiutują na czerwonym dywanie MET Gali 2024
Proszę czekać..
Zamknij