Znaleziono 0 artykułów
05.05.2022

Premierowo na Vogue.pl: Druga część kolekcji Mandel na wiosnę-lato 2022

05.05.2022
Fot. Łukasz Kuś

W drugiej części kolekcji Mandel na sezon wiosna-lato 2022 torebki ozdobiły wiosenne barwy i nowoczesne tłoczenia skór. W ofercie nie zabrakło bestsellerowych modeli Almond Bag, Hobo i Flap Bag. Pojawiło się też kilka nowości.

Marka Moniki Kalicińskiej powstała między Zurychem, Kopenhagą a Warszawą. Jej celem jest tworzenie funkcjonalnych torebek, które świetnie sprawdzą się i zwiedzanie miasta, i na elegancką kolację. Każdy model wykonywany jest ręcznie przez polskich kaletników.

Fot. Łukasz Kuś

Kolekcja Mandel na wiosnę-lato 2022 powstała z myślą o kobietach, które nie boją się wyzwań. Za ich namową brand postanowił odświeżyć znane klasyki, bawiąc się kolorami, tłoczeniami i miękkością skóry. W drugiej część kapsuły ponownie znajdziemy modele Almond Bag, Hobo i Flap Bag oraz nowości, Pouch i Dumpling Pouch. Kolorystyka obejmuje wiosenne barwy – od zielonego, przez pomarańczowy i fuksję do baby blue i kobaltu. 

Fot. Łukasz Kuś

Marce bliska jest idea mody cyrkularnej, dlatego większość torebek trafi do działu Wypożyczalnia, aby klientki mogły się nimi wymieniać i wspólnie tworzyć ich historie. 

 

Zdjęcia: Łukasz Kuś

Modelki: Gugulethu Sibanda, Paulina Pitsikalis i Alex Kijania

Makijaż: Jo Berdzińska

Fryzury: Stanislav Sirchenko

Scenografia: Zosia Kozłowska

Stylizacje: Monia Kalicińska i Ania Mazzhyk

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Premierowo na Vogue.pl: Druga część kolekcji Mandel na wiosnę-lato 2022
Proszę czekać..
Zamknij