Znaleziono 0 artykułów
27.05.2021

Inspirująca stylizacja: Emily Ratajkowski w garniturze

27.05.2021
Emily Ratajkowski (Fot, Getty Images)

Jeśli garnitur, to tylko przeskalowany, z poduszkami na ramionach jak na przełomie lat 80-tych i 90-tych XX wieku. A na dodatek czapka z daszkiem. Gwiazdy z Emily Ratajkowski na czele kreują nową odsłonę stylu business casual.

Czasy, kiedy w biurach spowitych ciężką wonią piżmowych perfum obowiązywały dopasowane garsonki i lakierowane szpilki, odeszły w zapomnienie. Znacznie częściej zaglądamy do szaf maklerów z Wall Street, łącząc to, co formalne z tym, co swobodne. Po pandemii dress code uległ zmianie. Szukamy ubrań równie wygodnych jak dresy. Idealnie sprawdzi się oversize.

Przeskalowane garnitury łączone z fantazyjnymi sneakersami widujemy od miesięcy. Od kilku tygodni gwiazdy zapowiadają powrót jeszcze jednego detalu z lat 80. – czapki z daszkiem. Kilka dni temu w najmodniejszym zestawie sezonu spacerowała Hailey Bieber. Modelka wybrała prążkowany garnitur The Mannei zbudowany z luźnych spodni i ściętej marynarki o fasonie fraka. Stylizację dopełniła alabastrowymi tenisówkami Aime Leon Dore x New Balance oraz czapką w odcieniu indygo.

We wtorek niemal identyczny zestaw zaprezentowała Emily Ratajkowski. Młoda mama pojawiła się na ulicach Nowego Jorku w grafitowym komplecie od Havre Studio, czarnym biustonoszu sportowym Boodywear, noszonym niczym braletka, sneakersach New Balance i krwistoczerwonej czapce z daszkiem.

Modelka opublikowała zdjęcie stylizacji na Instagramie z opisem „w drodze do terapeuty”, przypominając, jak ważna jest dbałość o zdrowie psychiczne.

Pola Dąbrowska
Proszę czekać..
Zamknij