Znaleziono 0 artykułów
06.06.2022

Gorset, dekolt i wycięcia – Jennifer Lopez na MTV Movie & TV Awards

06.06.2022
Fot. Getty Images

W niedzielę 5 czerwca odbyła się 30. edycja MTV Movie & TV Awards. Na uroczystość, podczas której została uhonorowana nagrodą Generations Award, Jennifer Lopez wybrała spektakularną kreację Mônot z dekoltem i supermodnymi wycięciami.

5 czerwca w Los Angeles odbyła się ceremonia rozdania nagród MTV. Dwie statuetki – za najlepszą piosenkę, utwór „On My Way” z komedii „Wyjdź za mnie”, oraz Generations Awards – odebrała Jennifer Lopez. To drugie wyróżnienie przyznawane jest za całokształt kariery filmowej i telewizyjnej. – Chcę podziękować zarówno ludziom, którzy dali mi radość, jak i tym, którzy złamali mi serce. Tym, którzy byli prawdziwi, i tym, którzy mnie okłamywali. Chcę podziękować prawdziwej miłości i chcę podziękować za kłamstwa kierowane do samej siebie, bo dzięki temu wiedziałam, że muszę dorosnąć. Chcę podziękować rozczarowaniu i niepowodzeniu za nauczenie mnie, jak być silnym, oraz moim dzieciom za nauczenie mnie miłości – mówiła JLo, odbierając nagrodę.

Fot. Getty Images

Piosenkarka przykuła uwagę wszystkich nie tylko emocjonalnym wystąpieniem, ale i spektakularną kreacją Mônot. Gwiazda na MTV Movie & TV Awards wystąpiła w czarnej sukni do ziemi, składającej się ze skórzanego gorsetu z głębokim dekoltem i z kolumnowej spódnicy z supermodnymi wycięciami na biodrach. Stylizację dopełniały stylowe dodatki: czarna kopertówka i zjawiskowa biżuteria z diamentami, w tym pierścionek zaręczynowy.

Zuzanna Łukaszewska
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Gorset, dekolt i wycięcia – Jennifer Lopez na MTV Movie & TV Awards
Proszę czekać..
Zamknij