Znaleziono 0 artykułów
23.02.2023

Zegarki gwiazd na gali BAFTA 2023

23.02.2023
(Fot. Getty Images)

Gala BAFTA to największe święto brytyjskiego kina. Nic więc dziwnego, że goście wybierają na tę okazję wyjątkowe kreacje i akcesoria, jak zegarki marki Omegą.

Tegoroczna gala BAFTA należała do twórców „Na Zachodzie bez zmian” i „Duchów Inisherin”, którzy podzielili między siebie wszystkie najważniejsze statuetki. W kategoriach aktorskich ponownie królowali Cate Blanchett i Austin Butler, aktualni faworyci w oscarowym wyścigu. Jak przystało na największe święto brytyjskiego kina, zaproszeni goście (na czele z księżną Kate i księciem Williamem) wybrali na tę okazję eleganckie kreacje z nowych kolekcji domów mody.

Dopełnieniem ponadczasowych stylizacji były starannie dobrane akcesoria. Uważni widzowie na pewno zauważyli, że najbardziej eleganccy aktorzy postawili na zegarki marki Omega. Barry Keoghan świętował swoje zwycięstwo w kategorii Najlepszy aktor drugoplanowy w wielkim stylu – do garnituru w burgundowym kolorze założył model Omega Speedmaster ’57 z paskiem w tym samym odcieniu.

Po zegarki marki sięgnęli również Eddie Redmayne, Brandon Fraser i Ke Huy Quan. Podczas gdy Redmayne postawił na klasyczny Seamaster Aqua Terra, Fraser zdecydował się na stylizowany na model vintage Globemaster Annual Calendar, a Quan dodał swojej stylizacji odrobiny połysku z pomocą zegarka De Ville Prestige.

1/4 Brandon Fraser

2/4 Barry Keoghan

3/4 Ke Huy Quan

4/4 Eddie Redmayne

Redakcja Vogue.pl
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Zegarki gwiazd na gali BAFTA 2023
Proszę czekać..
Zamknij