Znaleziono 0 artykułów
19.02.2023

Księżna Kate i książę William na rozdaniu nagród BAFTA

19.02.2023
Fot. Dave J Hogan/Getty Images

Książę William od lat patronuje organizacji BAFTA, dlatego jak co roku nie mogło go zabraknąć na uroczystości przyznania nagród Brytyjskiej Akademii Sztuk Filmowych i Telewizyjnych. Towarzyszyła mu księżna Kate, która na uroczystość wybrała tę samą suknię co trzy lata temu. W 2019 r. także zachwycała bowiem w białej kreacji na jedno ramię z kolekcji domu mody McQueen.

Trzy lata temu księżna Kate wybrała białą suknię na jedno ramię z domu mody Alexander McQueen. Kreację ozdabiały wtedy aplikacje z motywem kwiatów, a za dodatki służyły błyszcząca torebka do ręki i kolczyki, które niegdyś należały do księżnej Diany.

W tym roku Kate pozostała wierna ulubionemu fasonowi, który delikatnie zmodyfikowała, doczepiając chociażby do ramiączka przepastną szarfę. Śmielej poeksperymentowała też z dodatkami. Wrażenie robiła lakierowana kopertówka ze złotymi wykończeniami, złote szpilki Aquazzury i długie operowe rękawiczki i wyraziste kolczyki, które tym razem pochodziły nie z królewskiego skarbca, a z Zary. To nie pierwszy raz, gdy księżna Walii łączy projekty luksusowych marek z dodatkami z sieciówki.

Udział Kate i Williama w ceremonii przyznania nagród BAFTA jest pierwszym od 2020 r., gdy galę odwołano ze względu na pandemię koronawirusa. Podczas tegorocznej ceremonii zaplanowano specjalne przemówienie na cześć Elżbiety II. Wygłosi je aktorka Helen Mirren, która w 2006 wcieliła się w postać królowej w nagrodzonym dwiema statuetkami BAFTA filmie „Królowa”.

 

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij