Znaleziono 0 artykułów
08.03.2021

Harry i Meghan zdradzili płeć dziecka

08.03.2021
(Fot. Getty Images)

W emocjonalnym wywiadzie z Oprą Winfrey młodzi rodzice opowiedzieli o relacjach z rodziną królewską, podzieli się trudną sytuacją Meghan i wyjawili, że spodziewają się dziewczynki.

- Wzięliśmy ślub trzy dni przed oficjalną ceremonią. Nikt o tym nie wie – powiedziała amerykańskiej dziennikarce Meghan, która z mężem udzieliła pierwszego wywiadu po rezygnacji z obowiązków w rodzinie królewskiej.

Mama Archiego przyznała, że przed narodzinami synami w rodzinie królewskiej dyskutowano o kolorze jego skóry. Próbowano także zmienić tradycję, by pierworodny syn księcia Harryego nie otrzymał od razu tytułu.

Rok po Megxicie małżeństwo przyznało także, że gdyby rodzina królewska zaoferowała im wsparcie, zapewne dalej pełniliby swoje obowiązki i mieszkali w Londynie: - Planowaliśmy być częścią królewskiej rodziny na zawsze – powiedziała Meghan w rozmowie z Oprą.

Opowiedzieli dziennikarce o życiu w Kalifornii oraz o tym, że spodziewają się córeczki: - To dziewczynka! – wykrzyczał Harry – Posiadanie drugiego dziecka to coś niesamowitego, ale posiadanie chłopca i dziewczynki to spełnienie marzeń – wyznał wnuk królowej Elżbiety II. Córeczka pary przyjdzie na świat w wakacje.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij