Znaleziono 0 artykułów
07.12.2020

HBO Max w Polsce

07.12.2020
Kadr z filmu "Diuna" (Fot. materiały prasowe)

Platforma HBO Max zapowiada debiut w Polsce, a wytwórnia Warner Bros. – premiery filmów jednocześnie na dużym i małym ekranie.

Platforma HBO Max, która ruszyła w Stanach Zjednoczonych latem tego roku, oferuje produkcje oryginalne oraz pochodzące od innych wydawców, w tym Warner Bros., The CW, czy TNT. Jak zapowiadają twórcy, w drugiej połowie 2021 roku usługa pojawi się także w Polsce, zastępując HBO GO. To nie koniec dobrych wieści dla kinomanów.

W związku z niepewną sytuacją kin wytwórnia Warner Bros. zadecydowała o premierach jednocześnie w kinach i na platformie. – Żyjemy w bezprecedensowych czasach, musieliśmy być innowacyjni, bo zdajemy sobie sprawę, że wielu z nas nie może pójść do kina z powodu pandemii – tłumaczyła Ann Sarnoff, dyrektor generalna Studia. Tym samym na HBO Max mają trafić filmy, takie jak: „Diuna”, „The Suicide Squad”, „Matrix 4”, „Space Jam: A New Legacy”, „Godzilla vs. Kong”, „Kosmiczny mecz 2”, „Mortal Kombat” oraz „The Conjuring: The Devil Made Me Do It”. Każda z produkcji pojawi się na platformie streamingowej w dniu debiutu na dużym ekranie. Będzie dostępna bez ograniczeń przez miesiąc, po tym czasie zniknie.

O tym, czy pierwsze planowane premiery będą mieli okazję obejrzeć również polscy widzowie, zależy od terminu, w jakim dostępna będzie usługa HBO Max.

Pola Dąbrowska
Proszę czekać..
Zamknij