Znaleziono 0 artykułów
12.06.2024

La Mania debiutuje z linią kostiumów kąpielowych

12.06.2024
(Fot. Zuza Krajewska)

Skoro Włochy gwarantują piaszczyste plaże, turkusowe wody i słońce, w naszej gestii pozostają już tylko bilet lotniczy oraz kostium kąpielowy. Te ponadczasowe i hołdujące każdej sylwetce zadebiutowały właśnie w kolekcji La Mania Resort.

Tego lata w kolekcję Resort La Mania postanowiono tchnąć jeszcze więcej słońca. Wakacyjną kapsułę, oprócz przebojowych sukienek mini oraz satynowych kompletów, uzupełnia pierwsza w historii marki linia kostiumów. Na dodatek przesiąkniętych szykiem zawsze pogodnego Cinque Terre.

(Fot. Zuza Krajewska)

Z wakacyjną kolekcją La Manii odliczamy dni do wakacji

Konstruując plażowy moodboard, dyrektorka kreatywna La Manii Sandra Kaczorowska inspirowała się ponadczasowymi trendami lat 90. XX wieku i strojami Sophii Lauren czy Moniki Belluci. Tak powstały jednoczęściowy kostium kąpielowy Francesca i cały wachlarz majtek oraz biustonoszy od bikini, które można dowolnie ze sobą miksować. Do minimalistycznej Aurory w formie braletki na cienkich ramiączkach i Valentiny o kroju bandeau z unoszącą biust fiszbiną pasują wykonane ze sprowadzanej z Włoch dzianiny wycięte figi Lucia oraz Elena z wysokim stanem. Prążkowane staniki Greta o retro sznycie i Gia (kształt krótkiego podkoszulka na ramiączkach) łączą się z kolei w pary z zabudowanymi majtkami Paola, a także wyciętymi Chiara.

I choć wszystkie elementy zostały skrojone na upalne dni na plaży, towarzysząca premierze kampania w obiektywie Zuzy Krajewskiej zorganizowana na rozgrzanej do czerwoności Sycylii, udowadnia, że z powodzeniem wpiszemy je również w miejskie stylizacje. Górę bikini będziemy nosić w duecie z marynarką, figi z wysokim stanem założymy pod transparentną spódnicę z organzy, a jednoczęściowy strój w bordo od czerwca po wrzesień będzie nam zastępować bieliźniane body.

Pola Dąbrowska
  1. Moda
  2. Premiery
  3. La Mania debiutuje z linią kostiumów kąpielowych
Proszę czekać..
Zamknij