Znaleziono 0 artykułów
15.04.2024

Influencer Swap Market podczas Westfield Good Festival: Daj ubraniom nowe życie

15.04.2024
Obraz wygenerowany przez AI / Autor: Konrad Marzec

Wyjątkowe ubrania z drugiego obiegu prosto z szaf influencerek i influencerów będzie można kupić podczas Influncer Swap Market, który odbędzie się w ramach Westfield Good Festival 2024 w warszawskim Westfield Mokotów. Wydarzeniu, które odbędzie się w dniach 18-20 kwietnia patronuje „Vogue Polska”.

Wszystkim spragnionym wiedzy o tym, jak być świadomym konsumentem, zaspokajać potrzeby, nie szkodząc planecie oraz chcącym się dowiedzieć, jakie działania podejmują marki by zminimalizować swój wpływ na środowisko dedykowany jest Westfield Good Festival 2024, czyli kilkudniowe wydarzenie skupione wokół zrównoważonej mody i rozwoju. Odbędzie się ono już po raz drugi po sukcesie zeszłorocznej edycji. Od 17 do 20 kwietnia w Westfield Mokotów będzie można wziąć odział w konferencji, wykładach panelach dyskusyjnych z ekspertami, pokazie gotowania na żywo w duchu zero waste czy w wyprzedaży szaf influencerek i influencerów podczas Influencer Swap Market.

Influencer Swap Market

Choć coraz więcej z nas stara się ograniczyć swoje zakupowe potrzeby, to niespodziewane okazje czy zwykła potrzeba odświeżenia garderoby sprawiają, że marzymy o czymś wyjątkowym. Niekoniecznie musimy od razu sięgać po fabrycznie nowe rzeczy. Lepszym rozwiązanie jest danie drugiego życia tym, które innym się znudziły, nie pasują, nie są dłużej potrzebne. Idea wymiany czy sprzedaży rzeczy używanych, ale w stanie nadającym się do użytku nie jest nowa, wciąż jednak jej potencjał jest ogromny. Zainteresowanie drugim obiegiem rośnie z roku na roku, coraz więcej marek czy platform sprzedażowych oferuje możliwość sprzedaży i zakupu ubrań czy dodatków używanych. Bazując na tym trendzie, Westfield Mokotów i „Vogue Polska” zapraszają na wydarzenie Influencer Swap Market Powered by „Vogue Polska” w ramach Westfield Good Festival 2024. 

Influencer Swap Market Powered by „Vogue Polska”: Data, godzina wydarzenia, lista wystawców

Od 18 do 20 kwietnia odwiedzając Westfield Mokotów osoby, będą miały możliwość kupienia unikatowych ubrań, dodatków czy kosmetyków prosto z szaf popularnych na Instagramie czy TikToku twórców, których styl inspiruje i jest rozpoznawalny w sieci, jak i poza nią. Market odbywać się będzie w czasie trwania festiwalu na poziomie +1 w godzinach 12.00-20.00. Warunkiem udziału w Influencer Swap Market Powered by „Vogue Polska” jest członkostwo Westfield Club.

Influencerki i influencerzy modowi w ramach wiosennych porządków wyciągną ze swoich szaf prawdziwe skarby. Kto weźmie udział w Influencer Swap Markecie? Koneserka perfum i fotografka, znana z łączenia klasyki z romantycznymi elementami Paulina Lis, uwielbiająca dziewczęce fasony i polskie marki Kasia Szymanowicz, projektant Jackob Buczyński tworzący ubrania z tkanin z drugiego obiegu, twórczyni contentu Maria Marek, edukująca na temat materiałów, Anna Nowak-Krzywańska, stylistka i fanka minimalizmu Marta Waluk, artysta Romek Gelard Gello, influencerka Paulina Duma, czy TikToker Alan Lucas Jablonski. Cały dochód ze sprzedaży ubrań influencerek i influencerów ubrań zostanie przekazany na szczytny cel – zasili konto Mokotowskiego Centrum Zdrowia Psychicznego. 

Konferencja „Moda przyszłości, przyszłość mody” z Vogue Polska jako preopening Westfield Good Festival 

Choć Westfield Good Festival oficjalnie startuje 18 kwietnia, to magazyn „Vogue Polska” zaprasza do Westfield Mokotów już 17 kwietnia na konferencję „Moda przyszłości, przyszłość mody”. Podczas wydarzenia ekspertki i eksperci z branży podzielą się swoją wiedzą z obszaru zrównoważonego rozwoju. Zuzanna Krzątała, sustainability manager „Vogue Polska”, przedstawi przegląd najnowszych trendów i innowacji w zrównoważonej modzie, choćby rosnącą rolę technologii AI. Na konferencji wystąpią też Jowita Michalska, ekspertka w dziedzinie cyfrowych innowacji i CEO Digital University, Katarzyna Zajączkowska – edukatorka, autorka podcastu „Odpowiedzialna moda” i książki o tym samym tytule, Katarzyna Zawadzka – aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna, entuzjastka i ekspertka mody vintage, oraz Barbara Oramus – główna projektantka marki Elementy. 

Warunkiem uczestnictwa w konferencji jest zakupu biletu i bycie członkiem Westfield Club. 

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij