Znaleziono 0 artykułów
26.02.2021
Artykuł partnerski

Camille Charriere fanką Jenny Fairy

26.02.2021
(Fot. Materiały prasowe)

Camille Charriere łączy paryskie je ne sais quoi z londyńską awangardą. Influencerka na przebój nowego sezonu typuje czarne botki z kolekcji Jenny Fairy.

Wysmakowany minimalizm i rzucające się w oczy detale. Na światowych wybiegach królują sprzeczności. Nie od dziś wiadomo, że przeciwieństwa się przyciągają! Widać to świetnie w najnowszej kolekcji Jenny Fairy, którą pokochały influencerki, w tym Camille Charriere.

(Fot. Materiały prasowe)

Kolekcja Jenny Fairy na sezon wiosna-lato 2021 pełna jest detali idealnie korespondujących z najnowszymi trendami. Nic więc dziwnego, że zakochała się w niej mieszkająca w Londynie paryska influencerka Camille Charriere. Znana z ogromnego wyczucia stylu it-girl w stylizacjach stawia na klasykę przełamaną przyciągającym wzrok elementem. Tym razem do klasycznego looku dobrała czarne botki na słupku o asymetrycznym kształcie. Stylizację dopełniła beżowa torebka. Camille jak zwykle wyglądała szykownie, a jednocześnie tak, jakby nie spędziła połowy dnia przed lustrem. Sztukę je ne sais quoi opanowała do perfekcji!

Produkty z nowej kolekcji Jenny Fairy dostępne są w sklepach stacjonarnych CCC, na ccc.eu oraz w aplikacji marki. 

Natalia Jeziorek
Proszę czekać..
Zamknij