Znaleziono 0 artykułów
13.12.2018
Artykuł partnerski

Jak znaleźć prezent idealny?

13.12.2018
Pomysły na prezenty (Fot. Getty Images)

Święta tuż tuż. Kto jeszcze nie wybrał wyjątkowych przedmiotów, którymi obdaruje najbliższych, powinien skierować swoje kroki do TK Maxx. Tu pod jednym dachem znaleźć można prezenty dla całej rodziny, niespodzianki dla nas samych oraz dekoracje dla domu. 

Świąteczne prezenty stają się drogocenne nie dlatego, że są kosztowne, ale z racji tego, że obdarowujący chce ukochanej osobie sprawić jak największą przyjemność. Wybierając upominek, możemy wykazać się znajomością pragnień i potrzeb najbliższych. Im bardziej wyjątkowy przedmiot znajdziemy, tym cenniejszą pamiątkę stanowić będzie dla obdarowanego. Lepszym pomysłem niż szukanie podarków w sklepach oferujących masowe kolekcje, jest więc polowanie na skarby w miejscach wyjątkowych. Jednorazowe, niepowtarzalne i unikatowe produkty sprawiają, że każdy może poczuć się wyróżniony.

Szaleństwo świątecznych zakupów trwa już co prawda od połowy listopada, ale teraz załatwiamy ostatnie sprawunki. Nie tylko z myślą o tym, co schowamy pod choinką, ale też jaki prezent sprawimy sami sobie, jak udekorujemy dom i co pozostanie z nami jeszcze długo po Gwiazdce. Kroki kierujemy więc do sklepów oferujących jak najszerszy wybór produktów. Brakuje nam już czasu na eksperymentowanie z nowymi butikami, potrzebujemy pewnych rozwiązań. Chcąc oszczędzić czas, decydujemy się na przestrzenie łączące wszystkie działy – od mody, przez urodę, aż po design.

W TK Maxx pod jednym dachem znajdziemy ogromy wybór ubrań damskich, męskich, dziecięcych, a także butów, akcesoriów, kosmetyków i dodatków dla domu. Wystarczy więc udać się w jedno miejsce, by kupić podarki dla rodziny i przyjaciół, zrobić niespodziankę samym sobie i sprawić, by nasz dom zamienił się w Winter Wonderland. Największą zaletą TK Maxx jest oferta starannie wyselekcjonowanych marek zgromadzonych w jednym miejscu. Co więcej, zgodnie z koncepcją firmy cały asortyment kupujemy tu taniej. Płacimy nawet do 60 proc. mniej od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. Unikatowy model off-price zakłada, że kolekcje znanych marek i projektantów oferowane są tutaj wyłącznie w okazyjnych cenach. Unikatowy model off-price zakłada, że kolekcje znanych marek i projektantów oferowane są tutaj wyłącznie w okazyjnych cenach. Dla marki pracują najlepsi kupcy, którzy niestrudzenie przemierzają cały świat w poszukiwaniu nowych atrakcyjnych marek, świeżych trendów i najlepszych okazji.

Chociaż zachęcamy do odwiedzenia sklepów przy okazji świątecznych sprawunków, zakupy w TK Maxx wchodzą w krew, zwłaszcza tym, którzy uwielbiają zdobywać unikatowe produkty. W odróżnieniu bowiem od innych sklepów, które zaopatrują się w dostawy kilka razy do roku, TK Maxx uzupełnia asortyment aż kilka razy w tygodniu. Niełatwo nadążyć za ofertą, która zmienia się tak szybko, więc najlepiej uczynić sklep TK Maxx stałym punktem zakupowej trasy. Im częściej tu wpadamy, tym większą mamy szansę na skorzystanie z najlepszych okazji.

Zakupy w TK Maxx to prawdziwa przygoda, co na pewno docenią klienci traktujący modę i design jak świetną zabawę. Pasję do poszukiwania unikatowych przedmiotów można realizować dzięki zmieniającej się jak w kalejdoskopie ofercie. Do TK Maxx najlepiej wchodzić więc z otwartą głową. Zawsze znajdziemy tutaj to, czego szukamy, a często także to, o czym nawet nie wiedzieliśmy, że marzymy. Najprzyjemniejszą zasadą, która obowiązuje podczas zakupów w TK Maxx, jest bowiem spontaniczność. Oczywiście warto wcześniej przygotować listę sprawunków, żeby nie dać się ponieść konsumpcyjnemu szaleństwu, ale otwarcie się na niespodziankę pozwala znaleźć prawdziwe perełki. TK Maxx ułatwia zlokalizowanie wymarzonych produktów. Głównych działów jest aż sześć – moda damska, męska, produkty dla dzieci, akcesoria, obuwie i produkty dla domu. W działach modowych asortyment rozmieszczony jest z podziałem na kategorie oraz rozmiary. Raz znalezionych produktów nie wypuszczaj już z rąk! Wiele ubrań i dodatków w sklepie to pojedyncze sztuki markowych kolekcji, więc mogą niedługo zniknąć. Jeśli masz tylko chwilę na zakupy, wybierz jeden z licznych działów, wytyczonych w przestrzeni sklepu tak, by nie można było się zgubić. Osobno wyznaczone zostały działy męski i damski, dziecięcy, a także zabawki. Warto zajrzeć także do akcesoriów. A przed świętami zagłębić się w przestrzeń dla domu. Tu bez problemu trafić można na przybory kuchenne, akcesoria łazienkowe, czy funkcjonalne pojemniki. Osobne działy poświęcone zostały torbom i walizkom, akcesoriom sportowym, biżuterii i kosmetykom. TK Maxx myśli nawet o pupilach, oferując przysmaki, zabawki i legowiska. Fanów mody przekona dział premium Gold Label (w warszawskim sklepie w Domach Towarowych Wars Sawa Junior marki premium znajdują się po lewej stronie od wejścia) oraz Mod Box z najnowszymi trendami.

Co proponujemy na prezent? W dziale mody damskiej warto szukać ubrań jednocześnie ponadczasowych i zgodnych z trendami, bo w tym sezonie jedno wcale nie przeczy drugiemu. Jako że wciąż aktualna jest moda retro, ubrania i dodatki z różnych epok łączą się z tymi na wskroś współczesnymi. Bliskiej kobiecie – mamie, siostrze albo przyjaciółce – warto sprawić płaszczyk w panterkę.

Kurtka w panterkę (Fot. materiały prasowe)

Jeśli lubi modne dodatki, na pewno przekona ją torebka w oryginalnym kształcie. Najlepiej wieczorowa, żeby mogłą ją przetestować już w sylwestra.

Torebka w kształcie muszli (Fot. materiały prasowe)

Przy okazji dla siebie możemy kupić supermodne botki na słupku. Niekoniecznie czarne i ze skóry. W święta sprawdzi się miękki welur w odcieniu kamieni szlachetnych.

Botki na słupku (Fot. materiały prasowe)

Modni mężczyźni na pewno przekonają się do oryginalnych koszul. To uniwersalny prezent dla rodzeństwa, małżonka albo przyjaciela.

Koszula (Fot. materiały prasowe)

TK Maxx jest pełny pomysłów do domu. Najbliżsi właśnie się przeprowadzili? A może robią remont, zmieniając styl wnętrza? Retro jest teraz na topie także w designie, więc warto poszukać oryginalnych mebli albo dodatków.

Mebel (Fot. materiały prasowe)

W święta łatwo dać się skusić na to, by ozdobić dom tysiącami światełek, wieńcami i zabawnymi akcesoriami.

Świąteczna dekoracja (Fot. materiały prasowe)

Jeśli chcesz, żeby atmosfera świąt, zaczynała się już od progu, na drzwiach zawieś wieniec.

Wieniec (Fot. materiały prasowe)

Komu w morzu możliwości trudno zdecydować się na jeden wyjątkowy prezent, może podarować pod choinkę kartę upominkową, także wyróżniającą się gwiazdkowym wzorem. Kupioną w sklepie lub online można ją naładować na kwotę 999,99 zł. Dzięki temu obdarowany będzie mógł do TK Maxx powracać kilkakrotnie, w poszukiwaniu wymarzonych produktów. A nie ma lepszego prezentu niż nieograniczona wolność wyboru.

Znajdź najbliższy sklep TK Maxx.

Karta podarunkowa (Fot. materiały prasowe)

 

Anna Konieczyńska
Proszę czekać..
Zamknij