Znaleziono 0 artykułów
14.02.2022

Julia Fox w komplecie Miaou

14.02.2022
Julia Fox (Fot. Getty Images)

Julia Fox każdą kolejną kreacją udowadnia, że jest it-girl sezonu. Nie inaczej było w przypadku kompletu z wegańskiej skóry od Miaou, w którym aktorka była widziana w Los Angeles.

Julia Fox przyciągnęła uwagę mediów, gdy zaczęła spotykać się z raperem Ye Westem. Natychmiast też zaczęła uchodzić za it-girl sezonu. Nosząc futurystyczne kreacje od Schiaparelli, spodnie z niskim stanem, płaszcze niczym z „Matriksa” i przylegające czarne sukienki, jeszcze potwierdza swój status.

Upodobanie Fox do skórzanych ubrań dało się zauważyć również na spacerze, na który gwiazda wybrała się w Los Angeles 10 lutego. Aktorka postawiła na komplet od Miaou z kolekcji na sezon wiosna-lato 2022. Gorsetowy top, wykonany z wegańskiej skóry w metalicznym odcieniu butelkowej zieleni, połączyła z minispódnicą. „Nie noś jej przy babci, chyba że chcesz zostać wydziedziczona” – można przeczytać na stronie marki. Komplet zestawiła z czarnym skórzanym płaszczem i kozakami na szpilce.

To nie pierwszy raz, kiedy Julia zdecydowała się na projekt Alexii Elkaim, założycielki Miaou. Fox widziana był wcześniej w spodniach thong pants, które nawiązują do estetyki Y2K. Kreacje projektantki noszą również takie sławy, jak Alexa Demie („Euforia”), Megan Fox i Kim Kardashian. Bella Hadid i Ariana Grande uwielbiają markę za podkreślające talie gorsety, podobnie jak Hailey Bieber, która na swoim Instagramie pozuje w takim samym topie, co Julia, lecz w czarnej wersji.

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Julia Fox w komplecie Miaou
Proszę czekać..
Zamknij