Znaleziono 0 artykułów
25.03.2022

Julia Fox: Mistrzyni DIY

25.03.2022
Fot. Getty Images

Najpierw Julia Fox z pary dżinsów stworzyła cały look – braletkę i spodnie z niskim stanem. Jej kolejny projekt DIY? Przecięta na pół męska bokserka, z której gwiazda uszyła top i mini.

Prekursorka niskiego stanu Julia Fox po raz kolejny udowadnia, że do stworzenia oryginalnej stylizacji wystarczą nożyczki i odrobina wyobraźni. Julia Fox udostępniła na Instagramie zdjęcie w stworzonej przez siebie stylizacji. Podpis?: „Tutorial już wkrótce!”. Potem Fox w swoim kultowym mocnym makijażu oczu pokazała, jak wykonać swoją najnowszą kreację. Zaznaczyła, że zajmie to dosłownie dwie sekundy. Do stworzenia stylizacji na wzór Julii wystarczą męski top i nożyczki.

Do stylizacji DIY z białego męskiego topu marki Hanes aktorka dobrała skórzane kozaki na obcasie marki Giuseppe Zanotti i rękawiczki, przypominającymi te do mycia naczyń. Gwiazda „Nieoszlifowanych diamentów” dopełniła stylizację torebką Balenciagi Hourglass, której fanką jest też Kim Kardashian. Mimo rozstania z Kanye Westem, Fox nadal wie, jak trafić na pierwsze strony gazet.

Aktorka stała się inspiracją dla wielu entuzjastów mody. „Naprawdę uwielbiam patrzeć, jak próbujecie tych wszystkich rzeczy w domu! Czuję miłość i wsparcie, więcej nadal będę wymyślać dla nas różne rzeczy”, napisała pod najnowszym tutorialem na Instagramie. Nie możemy się doczekać kolejnych pomysłów Fox.

Weronika Kochel
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Julia Fox: Mistrzyni DIY
Proszę czekać..
Zamknij