Znaleziono 0 artykułów
18.03.2022

Premierowo na Vogue.pl: Kampania Karen Arcanjo na wiosnę-lato 2022

18.03.2022
Fot. Kulesza&Pik

Wyraziście, ale z klasą – te słowa najlepiej oddają ducha najnowszej kolekcji Karen Arcanjo. Polska marka zadebiutowała na rynku zaledwie kilka miesięcy temu, a już cieszy się sporym uznaniem stylistek i influencerek. Nic dziwnego, skoro proponuje świetną jakość, solidne konstrukcje i subtelne nawiązania do najważniejszych trendów.

Po niezwykle udanym debiucie, nie tylko na polskim, ale i międzynarodowym rynku mody, marka Karen Arcanjo prezentuje kolejną świetną kolekcję. Podobnie jak w poprzedniej, kluczową rolę odgrywają wyraziste okrycia wierzchnie, ale jest też sporo premier. Wszystkie podbiją serca miłośniczek ponadczasowej mody i zaspokoją apetyty fanek najgorętszych trendów.

Fot. Kulesza&Pik

Tych ostatnich znajdziemy w najnowszej kolekcji marki co najmniej kilka. To przede wszystkim wełna, z której uszyto minimalistyczną sukienkę, idealną zarówno na co dzień, jak i na wieczór, komplet spódnicy i kurtki w kolorze trawiastej czerwieni, czy kryształowa sukienka stanowiąca przepiękną interpretację naked dress. Minimalizm wybrzmiewa z kolei z klasycznych marynarek o poszerzonej linii ramion, wełnianych spodni i skórzanego trencza w odcieniu czekoladowego brązu.

Wiosenno-letnie sylwetki na zdjęciach uwiecznił duet Kulesza&Pik, a stylizowała Olivia Kijo.

 

Michalina Murawska
Proszę czekać..
Zamknij