Znaleziono 0 artykułów
27.07.2020

Kanye West: Kim, wybacz mi

27.07.2020
Kanye West i Kim Kardashian West / (Fot. Mark Sagliocco/WireImage)

W ostatnim tygodniu raper opublikował serię obraźliwych wpisów na Twitterze, w których zaatakował żonę, Kim Kardashian West i całą rodzinę Kardashianów. Teraz publicznie przeprasza za swoje zachowanie.

Podczas pierwszego wiecu wyborczego raper wybuchnął płaczem, opowiadając o tym, że z Kim rozważali aborcję. Następnego dnia zaatakował żonę i rodzinę Kardashianów w serii wpisów na Twitterze. Zarzucił im próbę ubezwłasnowolnienia. „Kim próbowała przysłać tu lekarza, żeby mnie zamknąć”, pisał w jednym z usuniętych już wpisów. Zarzucił także Kris Jenner, że sprzedała seks taśmę własnej córki. „Przysięgam na Boga, że matka North nigdy nie sprzeda jej seks taśmy”. W kolejnym poście zasugerował, że od dłuższego czasu próbuje złożyć papiery rozwodowe.

Co na to Kim?

Żona rapera zabrała głos. Poprosiła fanów o wyrozumiałość i prywatność. „Jak wielu z was już wie, Kanye choruje na chorobę afektywną dwubiegunową. Każdy kto wie, jak to jest albo ma w gronie bliskich taką osobę, rozumie, jak skomplikowane i bolesne jest to do zrozumienia. Bardzo proszę media i fanów o wyrozumiałość i empatię, która jest teraz nam potrzebna, abyśmy mogli przez to przejść” , pisała.

Przeprosiny Kanye

Kanye przeprosił żonę za swoje zachowanie. „Chciałbym przeprosić moją żonę, Kim za publiczne poruszanie spraw, które powinny być prywatne. Nie chroniłem jej tak jak ona chroniła mnie. Do Kim - chcę powiedzieć, że wiem, że Cię zraniłem. Proszę, wybacz mi. Dziękuję za to, że zawsze jesteś przy mnie”, pisał. Kim nie odpowiedziała jeszcze na przeprosiny.

Kamila Wojtkiewicz
Proszę czekać..
Zamknij