Znaleziono 0 artykułów
10.08.2022

Premierowo na Vogue.pl: Kata Haratym jesień-zima 2022-2023 „Funnel Of Love”

10.08.2022
Fot.: Diana Jurczenko

Nowa kolekcja krakowskiej marki Kata Haratym na sezon jesień-zima 2022-23 czerpie inspiracje z lat 70. oraz folkloru. Interesującym elementem kolekcji są charakterne nakrycia głowy zrobione na szydełku albo z pikowanych nylonowych tkanin. Zobaczcie premierowo „Funnel Of Love”.

Krakowska marka Kata Haratym bazuje na historycznych krojach oraz materiałach vintage. Jej wyjątkowe projekty są wykonane z naturalnych włókien. Wraz z lokalnymi szwaczkami i artystami tworzy swoje limitowane kolekcje, dzięki czemu charakteryzuje się niepowtarzalnością.

Najnowsza kolekcja Kata Haratym czerpie inspiracje z lat 70. oraz folkloru, którym projektantka nadaje nowy wymiar. To miks fasonów oraz materiałów, który przywodzi na myśl przejście od beztroskiego dzieciństwa do realiów dorosłości. Haratym, w nowej odsłonie kontrastuje dopasowane i luźne fasony oraz zestawia nylon z tkaninami szydełkowymi.

Fot.: Diana Jurczenko

W kolekcji „Funnel Of Love” dominują naturalne odcienie brązu i bieli, które stanowią bazę kolekcji i pozwalają wplatać żywsze kolory, takie jak pomarańcz, róż, fiolet czy granat. Powstałe kontrasty nawiązują do tematu dorastania i poczucia niepokoju. Interesującym elementem kolekcji są charakterne nakrycia głowy, zrobione na szydełku albo z pikowanych nylonowych tkanin.

Zdjęcia: Diana Jurczenko @dianeyurchenko
Włosy i makijaż: Patrycja Piechówka @patrycja.piechowka
Modelki: Magda @kurczee @madebymilkpoland, Nikola @starlightpuke @uncovermodelswarsaw
Projekty i produkcja: Kata Haratym @kataharatym

Natalie Krawczyk
Proszę czekać..
Zamknij