Znaleziono 0 artykułów
09.04.2020

Kate i William wspierają nauczycieli

09.04.2020
(Fot. Getty Images)

Para książęca zadzwoniła wczoraj do szkoły Casterton Primary Academy z niewielkiej miejscowości niedaleko Leeds. Małżonkowie nauczycielom podziękowali za trud włożony w pracę, a uczniom życzyli wesołych świąt.

Podczas gdy Meghan i Harry spędzają czas kwarantanny w Los Angeles, Kate i William wykonują obowiązki należące do członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Oczywiście, bez wychodzenia z domu.

Na profilu Kensington Palace na Instagramie opublikowano wczoraj filmik dokumentujący rozmowę pary książęcej z nauczycielami i uczniami  Casterton Primary Academy. Chociaż większość szkół w Wielkiej Brytanii zamknięto, te, do których uczęszcza dużo dzieci pracowników fizycznych, niemogących pracować z domu, pozostały dostępne. Kate i William podziękowali więc nauczycielom za ich poświęcenie. Nie zapomnieli też o dzieciakach, którym z całego serca życzyli wesołych świąt wielkanocnych.

Swoim rozmówcom Cambridge’owie przedstawili się jako „Catherine” i „William”, śmiali się szczerze i żartowali z siebie nawzajem. Mówili, że powinni byli też założyć królicze uszka, bo takie nosiły dzieci ze szkoły. A Kate zdradziła, że William uwielbia czekoladę, więc wyjadł cały domowy zapas.

Internauci są wzruszeni bezpośredniością pary książęcej. „Topnieje mi serce”, „Prostota. Szczerość. Skuteczność”, „Za to ich kochamy” – napisano w komentarzach.

W Wielkiej Brytanii koronawirusem zaraziło się już ponad 60 tys. osób, siedem tysięcy zmarło. Z chorobą walczy premier Boris Johnson, a pokonał ją już Książę Karol, który właśnie świętuje 15. rocznicę ślubu z Kamilą.

Anna Konieczyńska
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Kate i William wspierają nauczycieli
Proszę czekać..
Zamknij