Znaleziono 0 artykułów
23.01.2023

Premierowo na Vogue.pl: Le Petit Trou wiosna-lato 2023

23.01.2023
(Fot. Mariane Guillom)

Pąsowe falbanki i różane koronki. Haftowane na śnieżnobiałym tiulu rumiane jabłka oraz kiście wiśni, a zamiast fiszbinowego mostka – kute w metalu serduszka. Do wiosny wprawdzie jeszcze daleko, ale założycielka i dyrektorka kreatywna bieliźnianej marki Le Petit Trou Zuza Kuczyńska już teraz wprowadza do sprzedaży kolekcję na nowy sezon. W sam raz na Walentynki.

Jak co roku, w zimową niepogodę, założycielka i dyrektorka kreatywna bieliźnianej marki Le Petit Trou Zuza Kuczyńska oferuje bilet w jedną stronę – słońca, słodyczy, beztroski.

(Fot. Mariane Guillom)

Na kierunek najnowszej podróży obrała zabytkową willę w Paryżu. Towarzyszki ma najlepsze z możliwych: fotografkę Mariane Guillom oraz aktorkę Mathildę Galmot, która na jeden dzień wcieliła się w rolę modelki. A atrakcją główną uczyniła premierę kolekcji na wiosnę-lato 2023.

Przesyconą rześkim słońcem kampanię można więc potraktować jako przedwalentynkowy prezent. Ale nawiązań do romantyzmu i w kapsule, i na zdjęciach, jest znacznie więcej.

(Fot. Mariane Guillom)

Na przejrzystych gorsetach, biustonoszach i zwieńczonych falbankami figach rumienią się kwaśne jabłuszka i kiście wiśni. Rozkwitają haftowane złocistymi nićmi kwiatki. Intensywnością uwodzą amarantowy tiul czy pomarańczowa koronka. A zamiast fiszbinowego mostka braletek, kuszą kute w metalu serduszka. – Motywem przewodnim nowego dropu są kolor i subtelność – tłumaczy projektantka. Tę samą zasadę zastosowała zresztą w sukcesywnie poszerzanej ofercie ready-to-wear. Proponuje już nie tylko bawełniane sety i trapezowe sukienki (od niedawna szyte z granatowego dżinsu z wyhaftowanym na rękawie pąsowym krabem), ale także body o przeskalowanej formie. Pojawia się zadziorna koszula z transparentnego materiału przewleczonego srebrzystą nicią i zamaszyste spodnie do kompletu, które można nosić w domowych pieleszach, ale i zabrać na mniejsze oraz większe wieczorne wyjście. Albo Walentynki, które zbliżają się wielkimi krokami.

Kolekcja Le Petit Trou na wiosnę-lato 2023 dostępna jest od 23 stycznia stacjonarnie, w butikach marki oraz online.

Zdjęcia: Mariane Guillom

Modelka: Mathilda Galmot

Pola Dąbrowska
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Premierowo na Vogue.pl: Le Petit Trou wiosna-lato 2023
Proszę czekać..
Zamknij