Znaleziono 0 artykułów
30.08.2023
Artykuł partnerski

Stylowa biżuteria i zegarki dla niej i dla niego z najnowszej kolekcji marki Boss

30.08.2023
Biżuteria i zegarki Boss (Fot. materiały prasowe)

Kontynuacją hasła #BeYourOwnBOSS jest motto „Bosses Aren’t Born. They’re Made”. Na swój sukces zapracowali ambasadorzy marki BOSS: Matteo Berrettini, Maluma, Alica Schmidt i nowa bohaterka kampanii na sezon jesień-zima 2023, Suki Waterhouse.

Początek nowej ery rozwoju marki BOSS wyznaczyło hasło #BeYourOwnBOSS, które niosło za sobą przesłanie indywidualności, niezależności i siły. Kolejnym etapem ewolucji stało się pytanie o to, co czyni kogoś bossem. Kim jest prawdziwy boss? Jak osiągnął sukces? Jakimi wartościami się kieruje? Ludzie stojący za marką BOSS odpowiadają na te pytania jednoznacznie – „Bosses Aren’t Born. They’re Made”. Nikt nie rodzi się pewnym siebie ekspertem w swoim fachu, głównym rozgrywającym, niekwestionowanym mistrzem. Na wszystko trzeba w życiu zapracować. Każda próba jest dla nas lekcją wytrwałości. Wykuwamy siebie często poprzez trudne doświadczenia i wyzwania, lecz także decyzje podejmowane na przekór przyjętemu porządkowi.

Biżuteria i zegarki BOSS (Fot. materiały prasowe)

Ambasadorzy marki BOSS to niespokojne duchy, niepokorni buntownicy, indywidualiści, którzy nie boją się wyróżniać. Włoski tenisista Matteo Berrettini zawsze idzie na zwarcie, nie boi się ostrych starć, gra jak prawdziwy boss. Niemiecka biegaczka Alica Schmidt dąży do celu jak boss, czy to na dystansie 400 m, czy w sztafecie, czy w codziennym życiu. Wszechstronny muzyk Maluma dzięki talentowi podbił show-biznes. Do tego szacownego grona dołączyła w tym roku aktorka Suki Waterhouse. Ikona stylu słynie z angielskiego luzu. Trzydziestolatka pojawia się na ekranie od ponad dekady. W minionym roku zagrała w „Daisy Jones + The Six”, jednym z najlepszych seriali roku. Każdy z ambasadorów dopasował do siebie biżuterię i zegarki marki BOSS na sezon jesień-zima 2023 roku.

Zegarki BOSS dla niego na sezon jesień-zima 2023 roku

BOSS Top – nowy model zegarka dla mężczyzny pasujący do sportowego looku – wyróżnia się niezwykle czystą linią. Jego forma nawiązuje do relacji marki ze sportem. BOSS pojawia się na wyścigach, turniejach golfowych i zawodach narciarskich. Marka stawia na nowe materiały i mocne kolory. Do wyboru mamy bransoletę albo silikonowy pasek dla jeszcze bardziej sportowego vibe’u. W zaskakujący sposób użyto barw – złotą bransoletę zestawiono z oliwkową tarczą, szarość połączono z khaki, srebro z niebieskim, a czerń ze srebrem.

Zegarek BOSS, model Top (Fot. materiały prasowe)

Alternatywą dla czasomierza Top jest zegarek Taper o supermodnej sylwetce. Całość wykonano w jednym kolorze, by osiągnąć efekt spójności, monochromatyczności, zespolenia elementów. 

Zegarki BOSS dla niej na sezon jesień-zima 2023 roku

Z myślą o wyrafinowanej kobiecie powstał zegarek Mae. Delikatny i minimalistyczny, łączy złoto i srebro. Jego bransoleta otula nadgarstek niczym druga skóra dzięki pięciu rzędom drobnych, wydłużonych ogniw. Mae to doskonałe uzupełnienie rodziny zegarków BOSS. 

Podobnie jak model Sage o wyrazistych wskazówkach. Uwagę zwraca także kontrastująca z bransoletą tarcza. Wokół cyferblatu iskrzą się detale przypominające igiełki. Zwieńczeniem staje się logo BOSS wygrawerowane na cyferblacie. 

Zegarek BOSS, model Sage (Fot. materiały prasowe)

Biżuteria BOSS dla niego na sezon jesień-zima 2023 roku

Biżuteria do niedawna zarezerwowana dla kobiet nareszcie trafiła także do męskiej garderoby. Świadomi swojego stylu mężczyźni traktują ją jako niezbędne akcesorium, tak jak zegarki.

Wśród nowości marki BOSS na sezon jesień-zima 2023 znalazła się linia biżuterii North inspirowana kompasem. Spodoba się nie tylko odkrywcom, wędrowcom i żeglarzom, ale każdemu mężczyźnie, który sam wyznacza sobie w życiu właściwy kierunek. 

Łańcuchy Chain for Him nawiązujące do streetowego stylu to pewniak dla odważnych mężczyzn, którzy ulubiony T-shirt i dżinsy zechcą uczynić modnym manifestem. Wystarczy dodać akcesorium. 

Coraz popularniejsze stają się także skórzane bransoletki Ares. Podwójnie plecione, wpisują się nie tylko w rockandrollowy styl. W normcore’owym looku mogą stanowić kontrapunkt dla sportowych dodatków, takich jak sneakersy.

BOSS lansuje także kolekcję biżuterii Kane z architektonicznymi ogniwami przypominającymi dachówki, modową linię Sway z otwartymi ogniwami, Cycle z elementami przypominającymi łańcuch rowerowy na znak tego, że mężczyzna, który tę biżuterię nosi, nigdy się nie zatrzymuje, czy Kassy z logo „BOSS” wplecionym w ogniwa.

Biżuteria i zegarki Boss (Fot. materiały prasowe)

Sprawdź, jak najmodniejszą biżuterię i zegarki dla niej i dla niego na  sezon jesień-zima 2023 roku noszą ambasadorzy marki BOSS.

Kolekcja biżuterii i zegarków BOSS dostępna na stronię www.swiss.com.pl.

Anna Konieczyńska
Proszę czekać..
Zamknij