Znaleziono 0 artykułów
09.06.2023

Disney x Pandora: Kolekcja biżuterii inspirowana „Małą syrenką”

09.06.2023
Kolekcja biżuterii inspirowana „Małą syrenką” od Pandory (Fot. Materiały prasowe)

Przystrojone emaliowanymi rybkami muszle, bursztynowy krab Stefan i czarna perła owinięta srebrnymi mackami meduzy. W nowej odsłonie linii Disney x Pandora jubilerzy kopenhaskiej marki zabierają nas w podróż w głąb oceanu, gdzie – przynajmniej według legend – mieści się zamieszkiwana przez Małą syrenkę Atlantyda.

Kasztanowe fale, pokryty setkami lśniących łusek szmaragdowoniebieski ogon i niebiański głos. Od 26 maja 2023 roku, dzięki filmowej adaptacji „Małej syrenki” w reżyserii Roba Marshalla, kolejne pokolenie widzów uczy się nieustraszoności i odwagi, które od lat reprezentuje księżniczka Ariel.

(Fot. materiały prasowe)

Zainspirowani siłą syrenki jubilerzy marki Pandora zaprojektowali limitowaną kolekcję biżuterii, wchodzącą w skład wciąż poszerzanej linii Disney. Są tu platerowane 14-karatowym złotem kolczyki formowane na kształt muszli oraz komplet naszyjnika i pierścionka skonstruowanych na bazie szklanej perły owiniętej srebrnymi mackami meduzy Urszuli. Postać baśniowego kraba Stefana przełożono z kolei na wzór zawieszki zwieńczonej oranżowym kamieniem.

(Fot. materiały prasowe)

W trakcie prac nad kolekcją nie zapomniano o kolekcjonerach kultowych charmsów Pandory. Wśród nich znalazły się propozycje zarówno dla minimalistek (spójrzcie tylko na te o formie obrączki, przedstawiające esencję morskiej toni), jak i maksymalistek (polecamy charms przypominający Arielkę). Natomiast zawieszka w kształcie obklejonej koralowcem muszli podbije serca nie tylko fanów bajek, ale i nadmorskich wakacji.

Pola Dąbrowska
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Disney x Pandora: Kolekcja biżuterii inspirowana „Małą syrenką”
Proszę czekać..
Zamknij