Znaleziono 0 artykułów
25.04.2022

Kolekcja Małgorzaty Rozenek-Majdan dla DeeZee

25.04.2022
Fot. Materiały prasowe

Małgorzata Rozenek-Majdan zaprojektowała dodatki dla DeeZee. DeeZee x MRM z 43 modelami butów i akcesoriów już w sprzedaży.

DeeZee x MRM to kolekcja stworzona dla nowoczesnych kobiet, które wiedzą, jak połączyć pasję, podróże, rodzinę i spełnienie zawodowe z modnym lookiem. Polska firma postanowiła sprostać wymaganiom współczesności, tworząc kolekcję zainspirowaną dynamiką wielkiego miasta. Wygoda idzie tu w parze z uniwersalną elegancją. Do współpracy przy tworzeniu najnowszego projektu DeeZee zaangażowano mamę, żonę, kobietę sukcesu, prezenterkę i osobowość telewizyjną Małgorzatę Rozenek-Majdan.

Fot. Materiały prasowe

Autorska kolekcja obuwia i torebek na sezon wiosna-lato 2022 składa się z 43 modeli butów oraz akcesoriów, utrzymanych w stonowanych kolorach ziemi: beżu i czerni, choć znajdziemy tam także nieco bardziej ekstrawagancką limonkę. Kolorystyka nie została dobrana przypadkowo ‒ odcienie czynią kolekcję uniwersalną, podczas gdy te bardziej intensywne umożliwiają swobodne wyrażanie indywidualności. Mokasyny i botki na ciężkich podeszwach, z wyjątkowymi zdobieniami, modne sneakersy z łańcuchami, a także kobiece szpilki i sandałki pozwalają stworzyć strój na każdą okazję, a uniwersalne torebki mini, midi i shopperki to uzupełnienie każdej stylizacji.

W sesji zdjęciowej zrealizowanej w słonecznej Hiszpanii Małgorzata Rozenek-Majdan prezentuje ultrakobiece modele butów i torebek‒ w końcu #DeeZeeGirls lubią bawić się modą!

Zuzanna Łukaszewska
Proszę czekać..
Zamknij