Znaleziono 0 artykułów
23.08.2022

Futurystyczny glamour: Kolekcja H&M Studio na jesień-zimę 2022

23.08.2022
Fot. Materiały prasowe / H&M

Jesienno-zimowa kolekcja H&M Studio jest błyszcząca i optymistyczna. Widoczne w niej inspiracje space age zacierają granice między rzeczywistością a fantazją. Futurystyczne elementy i żywe kolory przeplatają się z odważnym minimalizmem. Linia pojawi się w sprzedaży w wybranych sklepach oraz online 13 października.

W zimowym sezonie kolor nie wychodzi z mody. Udowadnia to kolekcja H&M Studio, która łączy odważną paletę barw i proste sylwetki z przeczącymi grawitacji tkaninami. Znajdziemy tu projekty w odcieniu soczystej fuksji, kanarkowego żółtego czy wibrującego granatu. Dla fanów minimalizmu nie zabraknie modeli w stonowanym kolorze czerni, szarości i bieli.

Na chłodne dni H&M oferuje puchowe kurtki, dwurzędowe marynarki, golfy i dzwony w stylu lat 70. Nie zabrakło również strojów na nocne imprezy. Możemy wybierać spośród asymetrycznych sukienek, dopasowanych body, czy błyszczących mini. Brand zadbał także o najnowocześniejsze dodatki. Torebka z ortalionu, kosmiczne okulary, kryształowa kolia czy kozaki za kolano z błyszczącego materiału, z pewnością ożywią każdą stylizacje.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij