Znaleziono 0 artykułów
17.08.2022

Demi Moore celebruje pełnię lata w fuksjowym bikini

17.08.2022
Fot. Getty Images

Lato 2022 należy do Demi Moore. Na początku sezonu, aktorka ogłosiła współpracę z marką Andie, dla której stworzyła inkluzywną kolekcję strojów kąpielowych. Teraz sama zachwyca w klasycznym bikini w najmodniejszym odcieniu lata – fuksji.

Podczas europejskich wakacji, które Demi Moore spędza, m.in. na prywatnym jachcie, aktorka postanowiła sfotografować się w trójkątnym bikini w najmodniejszym kolorze sezonu – nasyconej fuksji. Zdjęciem podzieliła się na swoim Instagramie opatrując je podpisem „Przesiąknieta wakacjami”. Do kostiumu o neonowym odcieniu dobrała rozpiętą musztardowo-żółtą koszulę oraz czarne okulary przeciwsłoneczne.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Demi Moore (@demimoore)


Moore w kwestii kroju bikini ma wiele do powiedzenia – nie tylko dlatego, że ma ich pokaźną kolekcję (jak przyznała, około 400). Na początku wakacji, we współpracy z marką Andie stworzyła kolekcje kostiumów kąpielowych, której celem jest wspieranie i zachęcanie kobiet do noszenia strojów kąpielowych niezależnie od wieku i rozmiaru. Ideą kolekcji są przemyślane konstrukcje i dopasowane kroje, a nawet wzory, które podkreślają atuty każdej sylwetki. Sama gwiazda zachwyca swoją, która w wieku 59 lat jest wysportowana niczym u 20-latki. Dobór kostiumu w odcieniu energetycznej fuksji dodał jej tylko młodzieńczego looku.

Klara Żołędziowska
Proszę czekać..
Zamknij