Znaleziono 0 artykułów
27.10.2022

Powrót gotyku w kolekcji Levisa

27.10.2022
Fot. Materiały prasowe

Najnowsza linia Levi’s Made & Crafted powstała z inspiracji stylem goth. Amerykańska marka pozostaje wierna klasycznemu wzornictwu, jednocześnie bawiąc się proporcjami. W kolekcji na jesień-zimę 2022 znajdziemy zamszowe kurtki, koszule w kratę, dzianinowe swetry i ponadczasowe dżinsy. 

Ponad 140 lat temu Levi Strauss zaprojektował niebieskie dżinsy, które na zawsze zmieniły sposób ubierania się ludzi na całym świecie. Dziś marka opiera się na dziedzictwie jakości, równoważąc tradycyjne rzemiosło z nowoczesnym stylem. Dlatego w jesienno-zimowej kolekcji Levi’s Made & Crafted klasyczne kroje przeskalowano, tworząc formy przyszłości. 

Tutaj nie ma miejsca na nudę. Choć linia utrzymana została w ciemnej palecie barw, modele ozdobiono grafikami inspirowanymi awangardowymi artystami z początku XX wieku. W kolekcji znajdziemy koszulę Ombre w szeroką, dwukolorową kratę oraz sweter z półgolfem z ciemnej dzianiny, na którym pojawia się wzór prostokątów. Ten motyw widoczny jest również na swetrze Donegal. 

Fot. Materiały prasowe

Wśród projektów nie mogło zabraknąć oczywiście kultowych dżinsów. Spodnie zyskały nowoczesną formę dzięki szerokim nogawkom w odcieniu leśnej zieleni lub klasycznego denimu. W chłodniejsze dni świetnie sprawdzą się stylowe kurtki. Do wyboru mamy wersję zamszową, klasyczną katanę lub ciepłą bomberkę dostępną w różnych wariacjach kolorystycznych. 

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Powrót gotyku w kolekcji Levisa
Proszę czekać..
Zamknij