Znaleziono 0 artykułów
03.03.2021
Artykuł partnerski

Zegarek na wyciągnięcie ręki

03.03.2021
(Fot. Materiały prasowe)

Kolekcja Longines Spirit to wyjątkowe, eleganckie, trzywskazówkowe modele zegarków, których design łączy tradycję z nowoczesnością. Od niedawna można je kupić w sklepie internetowym marki. 

W czasach, gdy czasomierze pełniły jedynie funkcję narzędzi pomiarowych, zegarki Longines uchodziły za niezawodne. Produktom marki spod znaku uskrzydlonej klepsydry zaufali legendarni lotnicy i odkrywcy, tacy jak Amelia Earhart, Paul-Émile Victor, Elinor Smith i Howard Hughes. Towarzyszyły im w podróżach w nieznane, pomagały stawiać czoła ekstremalnej pogodzie, prowadziły przez niespokojne wody oceanów i odgrywały ważną rolę w wytyczaniu nowych dróg powietrznych czy ustanawianiu lotniczych rekordów. Kolekcja Spirit nawiązuje do dziedzictwa pionierów, łącząc niezwykłe historie z technologicznymi innowacjami.

(Fot. Materiały prasowe)
Longines Spirit

Odniesień do historycznych modeli typu pilot można dopatrywać się m.in. w powiększonych koronkach, ukośnych pierścieniach, indeksach w kształcie brylantów czy dużych, luminescencyjnych wskazówkach. Tradycyjne cechy wkomponowano we wzornictwo o współczesnych liniach i typografii. Szczególną uwagę przywiązuje się też do wykończenia detali, wśród których można dopatrzeć się szczotkowanych, matowych i polerowanych powierzchni oraz reliefów. Elegancja to nie wszystko – zegarki z kolekcji Longines Spirit wyróżniają się zaawansowaną technologią. Wszystkie modele wyposażone zostały w automatyczne mechanizmy z krzemowym włosem balansu – gwarancję najwyższego poziomu precyzji i wydłużonej żywotności, a także delikatnie wypukłe szkła szafirowe z obustronną, kilkuwarstwową powłoką antyrefleksyjną, zakręcane koronki i grawerowane dekle zabezpieczone sześcioma śrubami.

(Fot. Materiały prasowe)
Longines Spirit

Zegarki Longines Spirit dostępne są w wersjach trzywskazówkowych z kalendarzem, z kopertami o średnicy 40 lub 42 mm oraz w wersji z chronografem, oferowanej w 42-milimetrowej obudowie. Wyposażone w stalowe bransolety lub paski ze skóry w odcieniu ciemnego lub jasnego brązu albo ciemnego błękitu doskonale wpisują się w nurt sportowej elegancji. Zróżnicowaną kolorystyką wyróżniają się też cyferblaty. Wyboru dokonać można spośród czarnego o matowym wykończeniu, srebrzystego z ziarnistą fakturą oraz niebieskiego ze szlifem słonecznym. Na wszystkie z nich nałożono arabskie cyfry wypełnione dającą zieloną poświatę substancją Super-LumiNova oraz towarzyszące im indeksy w formie rombów. Kolorystycznym akcentem wyróżniono też sekundnik. W połowie czerwony, przełamuje monochromatyczny charakter wizualnej strony zegarków.

(Fot. Materiały prasowe)
Longines Spirit

Z myślą o wyjątkowo wymagających klientach marki Longines linię Spirit wzbogacono o model Prestige. Dostępny w wersji z bransoletą stalową z trzema rzędami matowych ogniw, przeplatanych polerowanymi na wysoki połysk elementami, sprzedawany jest w zestawie z dwoma skórzanymi paskami. Wyposażone w teleskopy, umożliwiają szybką zmianę czy przepięcie, bez konieczności użycia zegarmistrzowskich narzędzi.

(Fot. Materiały prasowe)
Longines Spirit

Kolekcja zegarków Longines Spirit to kwintesencja pionierskiego ducha marki. Wiecznie żywego, dzięki poszanowaniu tradycji i dziedzictwa marki.

(Fot. Materiały prasowe)
Longines Spirit

 

Urszula Zwiefka
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Zegarek na wyciągnięcie ręki
Proszę czekać..
Zamknij