Znaleziono 0 artykułów
05.02.2022
Artykuł partnerski

Wszystkie oblicza miłości w kolekcji Love Story YES

05.02.2022
Katarzyna Zillmann i Julia Walczak

W kolekcji Love Story YES przedstawia różne oblicza miłości. Wśród biżuterii idealnej na walentynkowy prezent znalazły się zawieszki z motywem serca, błyskawicy czy skrzydła.

Każda miłość jest inna. Bywa rozważna i romantyczna zarazem, harmonijna albo porywcza, od pierwszego wejrzenia i na zawsze. Pełne zwrotów akcji historie miłosne pozwala opowiedzieć biżuteria. Nie ma dwóch takich samych love stories, dlatego YES w walentynkowej kolekcji Love Story proponuje skomponowanie własnej. Czy ważniejsza w związku jest dla ciebie namiętność czy szczerość? W jaki sposób dajesz najbliższej osobie siłę, wolność i wsparcie? Kiedy czujesz się najszczęśliwszy? Wszystkie odcienie miłości można wyrazić za pomocą pięknych projektów. Jak od początku do końca napisać opowieść o swoim uczuciu? Unikatowa biżuteria pozwala łączyć charmsy w niepowtarzalne zestawy. Dzięki Kreatorowi Charmsów dobiera się zawieszki – dla najbliższej osoby albo dla siebie – zgodne z upodobaniami, nawiązujące do wspólnych wspomnień, wyrażające istotę relacji.

Katarzyna Zillmann i Julia Walczak

Na bransoletkach i naszyjnikach z Love Story można nosić symbole miłości, wierności, buntu. Bo przecież każda prawdziwa miłość wykracza poza konwenanse. YES z odwagą wysyła inkluzywne przesłanie: miłość nie wyklucza, obala tabu, wykracza poza utarte schematy.

Z tą misją zgadza się twórczyni Love Story, projektantka YES Magda Dąbrowska, kreatywna indywidualistka, która nie daje się zamknąć w żadnych ramach. – Być projektantem w tych czasach i projektować tylko ładne rzeczy to za mało. Świat potrzebuje projektantów kreujących potrzebny i mądry design – mówi, wskazując na to, że YES to więcej niż marka. Nosząc biżuterię rodzinnej firmy, wspieramy wartości za nią stojące – równouprawnienie wszystkich niezależnie od genderu, tożsamości i wieku. Nieprzypadkowo ambasadorkami Love Story zostały zakochane w sobie dziewczyny – Katarzyna Zillmann i Julia Walczak, które wcześniej wystąpiły także w manifeście feministycznym „Jestem kobietą”. Tym razem opowiadają o swojej miłości – głębokiej, młodzieńczej i spontanicznej. Partnerki noszą zawieszki Love Story wyrażające ich odmienne, choć uzupełniające się osobowości. Kasia wybrała motyw czerwonego serca, otwartego serca i błyskawicy, a Julia – gwiazdy, serca i perły.

Katarzyna Zillmann i Julia Walczak
Fot. Materiały prasowe

W kolekcji znajdziemy także charmsy z kluczem wyrażającym wstęp do serca ukochanej osoby, przynoszącą szczęście czterolistną koniczynę, napis „luck” czy prostą i piękną perłę. Nie mogło zabraknąć skrzydeł anioła, gwiazdy czy słowa „mama”. W końcu w walentynki możemy celebrować wszystkie formy uczuć – także do naszych mam, sióstr czy przyjaciółek. Każdą ze srebrnych zawieszek pokryto złoceniem. Symboliczne wzory ozdobiono kolorową emalią i masą perłową, by lśniły pełnią blasku.

Biżuteria z kolekcji Love Story to idealny prezent na walentynki, a po święcie zakochanych będzie codziennie przypominał o wyjątkowych wspólnych chwilach. Nosząc charmsy, możemy poczuć, że ukochana osoba towarzyszy nam, gdziekolwiek jesteśmy. Dyskretny urok biżuterii, niczym film o miłości, nawet w najtrudniejszych chwilach pozwala nam uwierzyć w potęgę miłości.

Anna Konieczyńska
Proszę czekać..
Zamknij