Znaleziono 0 artykułów
04.07.2023

Wakacyjna kolekcja Mer II marki Bizuu

04.07.2023
Kolekcja Mer II marki Bizuu na lato 2023 (Fot. Materiały prasowe)

Kolekcja Mer II marki Bizuu to elegancja w letnim wydaniu. Zwiewne spódnice, lniane komplety i sukienki w malarskie pointy pakujemy do wakacyjnej walizki. – Chcemy, aby nasze ubrania pozostawiały przestrzeń do interpretacji. Dzięki temu pozwalają na stworzenie indywidualnych zestawień i kreowanie własnej, niepowtarzalnej szafy kapsułowej – mówi Blanka Jordan, współzałożycielka i projektantka marki.

Eleganckie sukienki, zwiewne spódnice, letnie komplety w kolekcji Mer II marki Bizuu zostały uszyte z wysokiej jakości materiały, nie tylko przyjaznych dla środowiska, lecz także gwarantujących komfort w upały.

Kolekcja Mer II marki Bizuu na lato 2023 (Fot. Materiały prasowe)

Kolekcja Mer II od Bizuu: Letnia kolorystyka, autorskie printy, ponadczasowe fasony

Niezależnie od tego, czy spędzamy wakacje w mieście, czy na rajskiej plaży, szeroka oferta marki Bizuu sprawia, że każda z nas znajdzie w niej coś dla siebie. Bogata paleta barw oferuje zarówno neutralne tony, takie jak biel, brąz i beż, jak i dynamiczną paletę z pomarańczowymi, granatowymi, zielonymi, różowymi akcentami. Dla miłośniczek klasyki dostępna jest także uniwersalna czerń.

W kolekcji Bizuu znajdziemy kwieciste koszule, sukienki na jedno ramie, a także klasyczne modele maksi i mini. Oferta marki została wzbogacona o nowe modele spódnic. Do łask powróciły kombinezony.

– Chcemy, aby nasze ubrania pozostawiały przestrzeń do interpretacji. Dzięki temu pozwalają na stworzenie indywidualnych zestawień i kreowanie własnej, niepowtarzalnej szafy kapsułowej – mówi Blanka Jordan, współzałożycielka i projektantka marki.

Julia Goljan
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Wakacyjna kolekcja Mer II marki Bizuu
Proszę czekać..
Zamknij