Znaleziono 0 artykułów
14.07.2023

Pleciona bransoleta i stylowy zegarek na męskim nadgarstku od Tommy’ego Hilfigera

14.07.2023
Fot. Materiały prasowe

Tommy Hilfiger przedstawia kolekcję stworzoną na nadgarstek stylowego mężczyzny, który elegancję ceni na równi ze sportowym duchem. Jak nosić zegarki o podwyższonej funkcjonalności i pasujące do nich bransoletki z wiosenno-letniej kolekcji marki pokazuje jej ambasador, hiszpański zawodnik Thiago Alcântara.

Projekty z logo Tomm’ego Hilfigera łączy wielofunkcyjność, casualowy charakter i oddanie ponadczasowej klasyce, co sprawia, że stają się niezbędnym dodatkiem każdej stylizacji: od sportowej po te bardziej oficjalne, bez oglądania się na sezonowe trendy. To, co oprócz klasycznego designu wyróżnia kolekcję Tommy’ego Hilfigera na wiosnę-lato to wyjątkowa wodoodporność, zintegrowana bransoleta, tarcza typu sunray w różnych kolorach, m.in. w morskiej zieleni i granacie oraz ramka ze stali szlachetnej. Czasomierze tworzą elegancką całość z minimalistyczną biżuterią: plecioną bransoletką ze skóry z dyskretnym monogramem na zapięciu, pierścionkiem ze stali nierdzewnej i geometrycznym wisiorkiem.

Ambasadorem nowej kampanii męskich zegarków i biżuterii marki Tommy Hilfiger po raz kolejny został zawodnik klubu Liverpool i reprezentacji Hiszpanii, Thiago Alcântara. Ten wybór to uznanie dla sportowego talentu, ale też optymizmu gwiazdy futbolu. Syn byłego zawodowego piłkarza Mazinho koncentruje się na sportowej karierze, ale też udziela się charytatywnie w Alcântara Family Foundation.

Fot. Materiały prasowe

Jednym z ulubionych modeli z kolekcji zawodnika jest zegarek, z dwukolorową kopertą i matową tarczą typu sunray – wyrafinowany, nowoczesny, ale nadal zachowujący sportowego ducha. Ambasador marki nosi do niego plecioną, skórzaną bransoletkę z tej samej kolekcji.

Katarzyna Mizera
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Pleciona bransoleta i stylowy zegarek na męskim nadgarstku od Tommy’ego Hilfigera
Proszę czekać..
Zamknij