Znaleziono 0 artykułów
16.02.2024

Kolekcja Misaga Pre-Spring 2024: Minimalistyczny athleisure w duchu zrównoważonej mody

16.02.2024
Fot. Materiały prasowe

Marka Misaga, słynąca z kompletów dresowych wykonanych z organicznej bawełny, nową kolekcją Pre-Spring 2024 wynosi zrównoważoną modę na kolejny poziom. Oprócz naturalnej, biodegradowalnej wełny merino, brand wykorzystuje też materiały z recyklingu, m.in. z plastikowych butelek.

Misaga na nowy sezon przygotowała projekty odzwierciedlające minimalistyczną estetykę marki. W ofercie debiutują nowe produkty linii Seamless oraz sweter, stworzony w stu procentach z naturalnej i biodegradowalnej wełny merino. W zapowiedzi najnowszej wiosenno-letniej kolekcji nie zabrakło również flagowego produktu marki – dresowych kompletów w całości wykonanych z organicznej bawełny.

Misaga wykorzystuje materiały pochodzące z recyklingu

Marka, której produkty powstają w duchu zrównoważonej mody, oprócz wykorzystania organicznej bawełny i wełny merino, postanowiła pójść o krok dalej. W najnowszej kolekcji do naturalnych tkanin dołączyły również materiały w całości pochodzące z recyklingu: blend poliamidu i poliestru wykonany z odpadów przed- i pokonsumenckich, w tym m.in. ze zużytych plastikowych butelek. 

Fot. Materiały prasowe

Marka tworzy projekty w duchu zrównoważonej mody

Marka Misaga zwraca również uwagę na wpływ, jaki produkcja odzieży wywiera na środowisko. Z tego względu w kolekcjach wykorzystuje materiały, które mogą być wielokrotnie poddawane recyklingowi, a przy tym wykazują doskonałą wytrzymałość i trwałość koloru. Unikatowe DNA marki skupia się na wprowadzaniu pozytywnej zmiany w zakresie czterech fundamentalnych kategorii: Movement, Sustainable, Giving i Athleisure.

Karolina Jaźwińska
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Kolekcja Misaga Pre-Spring 2024: Minimalistyczny athleisure w duchu zrównoważonej mody
Proszę czekać..
Zamknij