Znaleziono 0 artykułów
21.05.2021
Artykuł partnerski

Kolekcja biżuterii na Dzień Matki

21.05.2021
(Fot. materiały prasowe)

Zawieszki z napisem „mama”, kolczyki o kwiatowych kształtach, pierścionki z kamieniami szlachetnymi – w Dniu Matki hiszpańska marka Tous składa hołd wszystkim mamom.

Kolczyki Fragile Nature w kształcie płatków kwiatów kryją w sobie perłę. Są delikatne i wyraziste zarazem, tak jak kobiety, które je noszą. Inspirowana naturą kolekcja obejmuje także zawieszki w formie liścia czy też bransoletki, naszyjniki i pierścionki z motywem kwiatów.   

(Fot. materiały prasowe)

Pierścionek z perłą Gloss łączy prostotę formy z czarem vintage. Ta kolekcja została w całości oparta na magii pereł. Z nich stworzono kolczyki wkładane do uszu, kolczyki koła czy naszyjniki łączące drobne perły ze srebrem vermeil.

Szlachetnie minimalistyczna bransoletka oraz lekkie kolczyki z linii Nenufar pasują do wszystkiego. W tej linii pojawiły się także kolczyki o obłych kształtach, perłowe o nieregularnych formach oraz ozdobione diamentami. Właśnie takich uniwersalnych dodatków szukają świadome siebie kobiety.

(Fot. materiały prasowe)
(Fot. materiały prasowe)

Zawieszki z napisem „mama”, literami połączonymi z kamieniami szlachetnymi (ametyst, perydot, rubin i turkus) albo sylwetkami dziewczynki i chłopca pozwalają każdej matce wyrazić, jak ważne jest dla niej doświadczenie macierzyństwa. Zawieszki można nosić pojedynczo albo po kilka naraz. Wykonano je z żółtego srebra vermeil z chalcedonem, opalem i perydotem albo turmalinami, chromodiopsydem i masą perłową.

Nie można zapomnieć także o misiu, najważniejszym symbolu hiszpańskiej marki biżuteryjnej Tous. „Jesteśmy matkami, jesteśmy niedźwiedzicami” – głosi hasło przewodnie kampanii na Dzień Matki. Dumne i delikatne, opiekuńcze i silne, potężne i pobłażliwe niedźwiedzice wiele łączy ze współczesnymi mamami. – Jako firma jubilerska nieustannie poszukujemy inspiracji w naturze, a niedźwiedź jest kluczowym symbolem naszej marki. Dlatego to porównanie jest doskonałym motywem przewodnim naszej kampanii. Chcemy pokazać, jak wzruszające są piękno i różnorodność doświadczeń związanych z macierzyństwem – mówi Anaïs Durand, dyrektor marketingu i komunikacji TOUS.

Film i zdjęcia podkreślają niezwykłą więź matki z dzieckiem na wszystkich etapach macierzyństwa – ciąży, niemowlęctwa, dorastania i dojrzałości. Kadry emanują bliskością, ciepłem, intymnością. W neutralnych barwach i z delikatnym światłem uchwycono prywatne momenty – karmienie piersią, przytulanie dziecka, wspólne mierzenie biżuterii. Widać, jak matka oczekuje na dziecko, otacza je opieką i wprowadza w świat piękna.

Wybieramy najpiękniejsze przedmioty z kolekcji:

 Zawieszka Tous Mama wykonana z żółtego srebra Vermeil z opalem i ametystem z motywem dziewczynki.

(Fot. materiały prasowe)

Zawieszka Tous Mama wykonana z żółtego srebra Vermeil z chalcedonem i lazurytem z motywem chłopca.

(Fot. materiały prasowe)

Naszyjnik Tous Mama wykonany z żółtego srebra Vermeil z rubinem, turkusem, perydotem i ametystem.

(Fot. materiały prasowe)

Bransoletka Tous Mama wykonana z żółtego srebra Vermeil z rubinem, turkusem, perydotem i ametystem.

(Fot. materiały prasowe)

Zawieszka Tous Mama wykonana z żółtego srebra Vermeil z masą perłową. 

(Fot. materiały prasowe)

​Kolekcja dostępna jest w salonach oraz na stronie www.touspolska.pl 

Tous powstał w 1920 roku. Dziś hiszpańska marka ma ponad 700 sklepów w 45 krajach świata. Należy do organizacji Responsible Jewellery Council wyznaczającej standardy etyki biznesowej i odpowiedzialnego zarządzania łańcuchem dostaw.

Anna Konieczyńska
Proszę czekać..
Zamknij