Znaleziono 0 artykułów
10.07.2023
Artykuł partnerski

Ponadczasowe zegarki i biżuteria dla indywidualistów

10.07.2023
Kolekcja zegarków Calvin Klein wiosna-lato 2023 / Fot. Materiały prasowe

Dobrze dobrane dodatki potrafią zmienić charakter całej stylizacji. Wiedzą o tym projektanci marki Calvin Klein, którzy kolekcję zegarków i biżuterii na wiosnę-lato 2023 stworzyli tak, by jej ponadczasowe elementy wznosiły każdy look na wyższy poziom.

Zegarki i biżuteria Calvin Klein: Czas indywidualistów

Nowoczesne spojrzenie na ponadczasowość zaowocowało kolekcją biżuterii i zegarków Calvin Klein, która wymyka się schematom. Przede wszystkim – nie ulega sezonowym trendom, które szybko przeminą. Proste, eleganckie linie i kunsztowne wykonanie stały się doskonałym uzupełnieniem portfolio marki, co doceniają jej fani na całym świecie.

W najnowszej kolekcji dodatków Calvin Klein na pierwszy plan wysuwają się cztery modele zegarków, każdy o wyraziście zaprojektowanym charakterze. Pierwszy z nich to klasyka skąpana w złocie – model Calvin Klein Sensation. Charakteryzuje go tarcza bez oznaczeń godzinowych ze szczotkowanym wykończeniem, które pięknie mieni się w promieniach słonecznych. Jest doskonałą propozycją dla tych, dla których więcej znaczy więcej. Mimo że ten projekt nie należy do skromnych, to sama jego forma jest utrzymana w minimalistycznym stylu za sprawą okrągłej tarczy oraz grubszej bransolety, co również nadaje projektowi wyrazistości. Idealnym uzupełnieniem stylizacji z tym modelem będą utrzymane w równie minimalistycznym stylu sztywne bransoletki, pierścionki, kolczyki oraz zawieszka do naszyjnika.

Zegarek Calvin Klein Sensation

Propozycją dla tych, dla których zegarek musi być efektownym gadżetem, będzie model na złotej bransolecie z czarnym cyferblatem Calvin Klein Slate. Masywna szczotkowana tarcza ze złotymi wskazówkami oraz oznaczonymi na złoto minutami to efektowny dodatek, który wyznaczy charakter stylizacji. Sprawdzi się zarówno w smart casualowych stylizacjach, jak i w swobodnym, codziennym wydaniu. Dodatkami, które idealnie podbiją styl tego modelu, będą bransoletki inspirowane architekturą – skórzana plecionka z modernistyczną płytką oraz grube, minimalistyczne bransoletki.

Zegarek Calvin Klein Slate (Fot. Materiały prasowe)

Ci, dla których zegarek ma być efektownym dodatkiem biżuteryjnym, zachwycą się modelem Calvin Klein Iconic – ze szmaragdowym cyferblatem osadzonym na złotej bransolecie. Droga wskazówek wyznaczona jest symetrycznym wzorem, z kolei bransoleta składa się z potrójnego łączenia.

Zegarek CK Iconic (Fot. Materiały prasowe)

W podobnym klimacie eleganckiego blasku rozpromienia się złoty zegarek Calvin Klein Burst z białą tarczą i rozchodzącymi się od środka promieniami. Projektanci marki proponują uzupełnić te modele sztywnymi, minimalistycznymi bransoletkami oraz pasującymi do nich pierścionkami, bransoletkami łączącymi skórzane elementy ze złotym wykończeniem lub też elegancką bransoletką z grubymi ogniwami.

Zegarek Calvin Klein Burst (Fot. Materiały prasowe)

Biżuteryjne warstwy i kontrastowe łączenia

Kolekcja zegarków i biżuterii Calvin Klein na wiosnę-lato 2023 ma jasne przesłanie: w kwestii dodatków ma się dziać dużo, niekonwencjonalnie, ale ze smakiem. Dlatego projektanci przede wszystkim proponują łączenie pojedynczych elementów z kolekcji – wszystkie doskonale wpisują się w DNA marki, stąd wyglądają doskonale zarówno solo, jak i razem. Drugą opcją jest wybór kaskadowych łańcuszków stworzonych z trzech warstw złotych sznurków o różnej długości oraz różnej grubości ogniw.

Projektanci marki proponują także odważne łączenia pozornych skrajności, które w efekcie dają spójne, ale i efektowne wykończenie stylizacji: złoto łączymy ze srebrem, wplatamy w to skórzane elementy. Kontrasty działają też w kategorii rozmiarów – grube, wyraziste elementy komponujemy w zestawy z delikatnymi łańcuszkami.

Zegarki i biżuteria Calvin Klein na wiosnę-lato 2023

Specjalnie z myślą o męskiej części fanów marka wychodzi z propozycją surowej biżuterii, która świetnie wpisuje się w streetstyle’owe stylizacje. Czarny łańcuszek z zawieszką inspirowaną nieśmiertelnikiem, skórzane, plecione bransoletki ze złotymi zapięciami czy kubikowa bransoletka wykonana z czarnego kamienia i pozłacanej stali szlachetnej to elementy, które podkręcą każdą męską stylizację, jak również wprowadzą ciekawy charakter do looków kobiecych. Rozchwytywaną uniseksową propozycją z kolekcji Calvin Klein z pewnością będą bransoletka wykonana z okrągłych kamieni szarego jaspisu oraz masywne pierścionki i obrączki.

Wiosenno-letnie propozycje biżuterii i zegarków Calvin Klein to esencja charakteru marki – nowoczesny, wielkomiejski szyk, który lubi iść z duchem czasu, ale przede wszystkim pozostaje wierny sobie. Takie też są elementy budujące najnowszą kolekcję: doskonale operują ponadczasowymi kodami, jednocześnie podkreślając dzisiejszą potrzebę indywidualizm.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij