Znaleziono 0 artykułów
02.02.2022
Artykuł partnerski

Ponadczasowa biżuteria TOUS na walentynki

02.02.2022
Fot. Materiały prasowe

Biżuteria to doskonały sposób na wyrażenie uczuć. Poszukując walentynkowego upominku dla ukochanej osoby, warto wziąć pod uwagę zarówno klasyczne modele symbolizujące miłość, jak i te odzwierciedlające stałość uczuć czy wierność.

Z myślą o walentynkach TOUS przygotowało aż dwie kolekcje: Twist & Connect i Crossword. Inspirowana splotem jako miłością i wzajemnym oddaniem Twist & Connect bogata jest w supełki, wiązania, plecionki i połączone ogniwa. Projektanci marki TOUS postarali się o ich nietuzinkowe interpretacje.

Fot. Kasia Winiarska/@kasiakwin

Biżuteria z linii Twist & Connect sprawdzi się na prezent dla zwolenniczki nieszablonowych rozwiązań w dizajnie. Na kolekcję składają się subtelne łańcuszki ze srebra i złota z plecionymi zawieszkami, klasyczne i spiralne pierścionki czy kolczyki. Nie zabrakło też mocnych akcentów, choćby wykonanego ze splecionych ogniw pierścionka z napisem amor. Ponadczasowe w formie, nie wyjdą z mody, ciesząc przez długie lata i przywołując najpiękniejsze wspomnienia.

TOUS Crossword: Wyznanie miłości

Fot. Beata Koziara/@beataursula

Na ratunek tym, którym miłosne wyznania nie przychodzą łatwo, powstały projekty z linii TOUS Crossword. Za jej pomocą szczere słowa można po prostu podarować. Fraza „miłość” w językach angielskich, niemieckim, francuskim i włoskim została wygrawerowana na złotych bransoletkach, naszyjnikach, łańcuszkach, wisiorkach i asymetrycznych kolczykach.

Towarzyszą jej również słowa wyrażające radość, nadzieję i wolność. W przypadku kolekcji Crossword zadbano o to, by wchodzące w jej skład projekty mogły cieszyć niezależnie od stylu. Obok delikatnych, eleganckich naszyjników i bransoletek dostępne są też modele z emaliowanymi, kolorowymi zdobieniami i wysadzane wielobarwnymi kryształkami.

Fot. Materiały prasowe

Podaruj miłość w walentynki

Twist & Connect i Crossword to świetny wybór na walentynki. Marka TOUS przypomina też, że miłość 14 lutego można wyznać nie tylko swoim drugim połówkom. Dzień zakochanych to również wspaniała okazja, by symboliczny upominek wręczyć mamie, siostrze czy przyjaciółce. Obdarować miłością można też samego siebie.

TOUS w zgodzie z zasadami zrównoważonego rozwoju

TOUS jako marka o stuletniej tradycji może poszczycić się gronem wiernych klientów na całym świecie. Towarzysząc im na co dzień i w najważniejszych chwilach, nie zawodzi. Co ważne, marka TOUS została też uznana za certyfikowanego członka Responsible Jewellery Council (RJC), organizację ustanawiającą standardy etycznych i odpowiedzialnych praktyk biznesowych w zarządzaniu łańcuchem dostaw oraz przemyśle jubilerskim i zegarmistrzowskim.

Urszula Zwiefka
Proszę czekać..
Zamknij